Dordrecht, Netherlands

Paashaas Wilma verwent kinderen op De Staart

Het buurthuis op de Staart is door de coronamaatregelen al een tijdje dicht, en dat is voor de kinderen niet leuk. Wilma en Stacy van BuurtWerk besloten daarom iets leuks voor hen te organiseren en trokken gewapend met een versierde bakfiets en een paashazenpak door de wijk.
Vivian Rutte | 30 maart 2021 16:30 | Aangepast op 30 maart 2021 16:30
De twee deelden paaseitjes en kleine cadeautjes uit aan de kinderen, om ze te laten merken dat er ook in deze tijden nog aan bewoners gedacht wordt. “Er is weinig te doen op het moment dus als het kan, doen we iets voor de mensen,” zegt Wilma.

Buurthuis Wijkhaven organiseert normaal gesproken allerlei activiteiten, die nu dus niet mogelijk zijn. “Ik wil bewoners hiermee laten zien dat ze niet alleen zijn, en dat ze altijd kunnen aankloppen als er echt iets is.”

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...