Tuincentrum Pap is weer open. Tot van de zomer kan je er terecht voor tuinplanten en -artikelen. Omdat de huidige kassen nog niet worden gesloopt, besloot de eigenaar een deel van het tuincentrum weer in gebruik te nemen.
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 20 augustus 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | 22 augustus 2026 10:00
De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.
In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.
In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.
De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.
Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”
In meerdere wijken in Papendrecht hebben handhavers en toezichthouders 36 verschillende woningen gecontroleerd. In 29 van deze woningen bleek iets niet in de haak te zijn. Zo werden in totaal 27 niet-ingeschreven personen aangetroffen.