gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Papendrechters winnen prijs van 1 miljoen bij Postcodeloterij

5e1d90cfb6897abb6fca64827808b2de.jpg

Prachtig nieuws voor inwoners van de Wilgenhof in Papendrecht: de Postcodeloterij is daar gevallen. 55 inwoners mogen de prijs van 1 miljoen euro met elkaar verdelen.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Rebecca, een van de gelukkige inwoners, is nog geen jaar geleden naar de straat verhuisd: “Er moet nog veel gebeuren aan het huis. We zijn nu bezig met de tuin, dit bedrag gaan we daar zeker voor gebruiken.”

Marijke en haar zoon gaan naar Disneyland: “Dit hadden we nooit verwacht. Er hangt een flink prijskaartje aan Disneyland, maar nu gaan we zeker!”

Elise en Edwin behoren tot de grootwinnaars en namen een cheque van 45.454 euro in ontvangst. “We gaan sowieso met de hele straat uit eten. We zijn heel hecht en vieren dit graag samen,” vertelt een dolblije Elise. Hun plannen? Elise droomt ervan om het noorderlicht te zien vanaf een cruise: “Misschien komt dat er nu wel van.” Edwin denkt al aan eerder stoppen met werken.

Dit artikel verscheen eerder op de kanalen van onze mediapartners Rijnmond en RTV Papendrecht.
601f6ecab81cb959a74ecadca6489b46.jpg

Lees ook

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.

fotopapbrug.png

Maandenlange megaklus aan deze 'oudere dame', dit gaat er gebeuren

De Papendrechtsebrug gaat vanaf juli negen maanden dicht voor al het verkeer. In die tijd staat een grote klus op de planning, want zowel het vaste als het beweegbare deel wordt aangepakt. Wat gaat er precies gebeuren? Arthur en Marcel geven namens Rijkswaterstaat antwoord op die vraag.

pixabayschutting.png

'Inbrekers' blijken 14-jarigen die hun huis proberen te ontglippen: 'Verkeerde timing'

Agenten keken vreemd op toen zij midden in de nacht twee personen over een schutting zagen klimmen in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het bleken echter geen inbrekers te zijn, maar twee 14-jarige jongens die midden in de nacht stiekem probeerden hun huis te verlaten.

fotoooooooo.png

Dreun voor museum, dat opnieuw voor sluiting vreest: ‘Een uur voor het reces kwam de brief’

Wordt het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht alsnog wegbezuinigd? Het museum leek gered door een aangenomen voorstel in de Tweede Kamer, maar kreeg een paar weken later slecht nieuws van het ministerie. Is sluiting alsnog op komst? “Ergens moeten we daar rekening mee houden, dat is de realiteit.”