gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Papendrechters winnen prijs van 1 miljoen bij Postcodeloterij

5e1d90cfb6897abb6fca64827808b2de

Prachtig nieuws voor inwoners van de Wilgenhof in Papendrecht: de Postcodeloterij is daar gevallen. 55 inwoners mogen de prijs van 1 miljoen euro met elkaar verdelen.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Rebecca, een van de gelukkige inwoners, is nog geen jaar geleden naar de straat verhuisd: “Er moet nog veel gebeuren aan het huis. We zijn nu bezig met de tuin, dit bedrag gaan we daar zeker voor gebruiken.”

Marijke en haar zoon gaan naar Disneyland: “Dit hadden we nooit verwacht. Er hangt een flink prijskaartje aan Disneyland, maar nu gaan we zeker!”

Elise en Edwin behoren tot de grootwinnaars en namen een cheque van 45.454 euro in ontvangst. “We gaan sowieso met de hele straat uit eten. We zijn heel hecht en vieren dit graag samen,” vertelt een dolblije Elise. Hun plannen? Elise droomt ervan om het noorderlicht te zien vanaf een cruise: “Misschien komt dat er nu wel van.” Edwin denkt al aan eerder stoppen met werken.

Dit artikel verscheen eerder op de kanalen van onze mediapartners Rijnmond en RTV Papendrecht.
601f6ecab81cb959a74ecadca6489b46

Lees ook

260922Installatie-Kinderburgemeester-Daan-Berat

Berat (10) is de nieuwe kinderburgemeester van Zwijndrecht

Zwijndrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen week werd de 10-jarige Berat officieel geïnstalleerd. Ook vijf nieuwe kinderambassadeurs gingen aan de slag. Drie kinderambassadeurs blijven nog een jaar actief. Samen laten zij de stem van kinderen in Zwijndrecht horen.

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.