Dordrecht, Netherlands

Papendrechtse brug uur lang geblokkeerd

"De slagbomen van de Papendrechtse Brug geven er de brui aan", liet Rijkswaterstaat vrijdagmiddag weten. Om een nog onbekende reden zijn de slagbomen bijna een uur dicht geweest. De N3 is in beide richtingen weer open.
Robert van Loon | 20 juli 2018 16:01 | Aangepast op 20 juli 2018 16:01
Net na 15:00 uur gingen de slagbomen van de brug dicht. Monteurs hebben tegen 16:00 uur de brug weer geopend voor het verkeer.


De Papendrechtse Brug is vanaf vrijdagavond 22:00 uur tot maandagochtend 05:00 uur dicht voor automobilisten, dan is de afsluiting wel gepland. De brug krijgt een nieuwe laag asfalt. Fietsers kunnen wel brug over.

Lees ook

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...