Dordrecht, Netherlands

Papendrechtse brug uur lang geblokkeerd

"De slagbomen van de Papendrechtse Brug geven er de brui aan", liet Rijkswaterstaat vrijdagmiddag weten. Om een nog onbekende reden zijn de slagbomen bijna een uur dicht geweest. De N3 is in beide richtingen weer open.
Robert van Loon | 20 juli 2018 16:01 | Aangepast op 20 juli 2018 16:01
Net na 15:00 uur gingen de slagbomen van de brug dicht. Monteurs hebben tegen 16:00 uur de brug weer geopend voor het verkeer.


De Papendrechtse Brug is vanaf vrijdagavond 22:00 uur tot maandagochtend 05:00 uur dicht voor automobilisten, dan is de afsluiting wel gepland. De brug krijgt een nieuwe laag asfalt. Fietsers kunnen wel brug over.

Lees ook

Deze gemeente maakt plaats voor woonwagens: tot wel 25 nieuwe plekken

De gemeente Papendrecht gaat ruimte vrijmaken voor 20 tot 25 nieuwe woonwagens. Dat staat in een nie...

Meer armoede ondanks positieve cijfers; ‘landelijk structureel beleid nodig’

De gemeente Dordrecht maakt zich zorgen over toenemende armoede. Net als andere grote gemeenten in o...

Bouw 'loterijwoningen' begonnen: voor jonge starters

De bouw van de 14 'loterijwoningen' in Hardinxveld-Giessendam is deze week van start gegaan. De star...

Nieuwe poging om asielopvang Papendrecht te blokkeren: 'Ernstige tekortkomingen'

Een aantal inwoners van Papendrecht is opnieuw een petitie gestart tegen de komst van asielopvang in...

Dit monumentale schakelstation herbergt binnenkort tientallen Dordtenaren

In het voormalig schakelstation op de hoek van de Oranjelaan en het Wantij wordt de hand gelegd aan ...

Bodemonderzoek naar explosieven uit Tweede Wereldoorlog in Amstelwijck

In de Dordtse wijk Amstelwijck start binnenkort een bodemonderzoek naar een mogelijk niet-gesprongen...