Dordrecht, Netherlands

Papendrechtse Brug weer stuk

Verkeer op de N3 is vanmiddag vastgelopen na alweer een storing bij de Papendrechtse Brug. De brug wilde niet meer naar beneden.
Peter Tromp | 26 oktober 2016 15:15 | Aangepast op 26 oktober 2016 15:15

Door de storing ontstonden files op de A15 en A16 die opliepen tot een lengte van drie kilometer. Een opgeroepen monteur heeft de klep weer naar beneden gekregen. De brug was zeker drie kwartier gestremd.

De brug heeft vaker storing. Anderhalve maand geleden stond het verkeer ruim een uur vast. De Verkeersinformatiedienst (VID) adviseert automobilisten om geen gebruik meer te maken van de brug en om te rijden via de Drechttunnel tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Gratis boompjes en struiken halen op Valentijnsdag

In plaats van een bos rozen of een doosje chocola, kunnen Dordtenaren aankomende Valentijnsdag grat...

Zwembad Papendrecht hele dag gesloten na brand, diplomazwemmen afgelast

Het zwembad in Papendrecht heeft woensdagochtend te maken gehad met een brand. In de kelder was rond...

Spandoeken, vuurwerk en nuance: drukgezocht protest tegen azc in dit dorp

Met Nederlandse vlaggen, spandoeken en rokende fakkels trok een flinke stoet van zo’n duizend demons...

Partijen Papendrecht zetten verkiezingscampagnes tijdelijk stil

Alle politieke partijen in Papendrecht zetten hun verkiezingscampagne in aanloop naar de gemeenteraa...

Straks ook op zondag vier Sprinters per uur? NS doet voorstel

Het hele weekend, vier keer per uur een Sprinter trein laten rijden tussen Dordrecht en Den Haag. De...

Grote Kerk wordt 'ingepakt' in voorbereiding op miljoenenrenovatie

De Grote Kerk in Dordrecht wordt vanaf dit voorjaar 'ingepakt'. Rondom de toren wordt een vangnet ge...