Dordrecht, Netherlands

Papendrechtse Brug weer stuk

Verkeer op de N3 is vanmiddag vastgelopen na alweer een storing bij de Papendrechtse Brug. De brug wilde niet meer naar beneden.
Peter Tromp | 26 oktober 2016 15:15 | Aangepast op 26 oktober 2016 15:15

Door de storing ontstonden files op de A15 en A16 die opliepen tot een lengte van drie kilometer. Een opgeroepen monteur heeft de klep weer naar beneden gekregen. De brug was zeker drie kwartier gestremd.

De brug heeft vaker storing. Anderhalve maand geleden stond het verkeer ruim een uur vast. De Verkeersinformatiedienst (VID) adviseert automobilisten om geen gebruik meer te maken van de brug en om te rijden via de Drechttunnel tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

Lees ook

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...