gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Papendrechtse Kyoto Gym organiseert kickboksgala in Sportboulevard

b8afa0603c2b9d9497f1c3136ba75f55

Kickboksers uit heel Nederland strijden zaterdag tegen elkaar in de Sportboulevard. Er zijn zes grote wedstrijden, waaronder een titelgevecht in de zwaargewichtklasse. Ook doet er één Dordtenaar mee.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
De Papendrechtse sportschool Kyoto Gym organiseert dan een kickboksgala in samenwerking met de kickboksorganisatie Enfusion.

De hoofdpartij van de avond is tussen Levi Rigters en Sam Tevette, dit is de partij voor de wereldtitel in de zwaargewichtklasse. Daarnaast zal Nordin van Roosmalen het opnemen tegen Anouar Lahmaj. Van Roosmalen is vooral bekend vanwege zijn broer Robin, die voormalig wereldkampioen kickboksen is bij Glory.

De Dordtenaar Darryl Verdonk zal het opnemen tegen Khalid Elmoukadam. Elmoukadam heeft op één partij na al zijn professionele gevechten gewonnen. Ook komt hij in aanmerking voor een titelgevecht. Verdonk zal dus flink aan de bak moeten, maar Verdonk heeft een thuiswedstrijd en heeft maar één doel: als winnaar uit de ring stappen

Lees ook

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

jan willem de jonge

Terug van reddingsmissie in Venezuela: Jan-Willem hielp mee na aardbevingen

Hoe zoek je naar mensen onder het puin na heftige aardbevingen? Jan-Willem de Jonge uit Dordrecht vertrok naar Venezuela, samen met ruim zestig andere hulpverleners van USAR Nederland. Daar werkte hij mee aan de reddingsoperatie na de zware aardbevingen die het land troffen op 24 juni.

rianne fot 1

Poëzie redde het leven van Rianne: 'Ik kon opeens weer vertellen hoe ik mij voelde'

Jarenlang zat Rianne den Ouden (25) in de psychiatrie. Maar terwijl de Zwijndrechtse op het diepste punt zat, weggestopt op een gesloten afdeling, hervond ze haar levenslust in gedichten. “Ik ontdekte per ongeluk de kracht van woorden", vertelt ze nu over haar bundel 'Op een dag vlieg ik weg'.

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.

burgderaadtsingel2

Onduidelijke situatie fietsoversteekplaats: gemeente gaat borden plaatsen

De gemeente Dordrecht gaat extra snelheidsborden plaatsen bij de nieuwe fietsoversteekplaats aan de Burgemeester de Raadtsingel. Op sociale media regent het reacties van mensen die de nieuwe verkeerssituatie op die plek onveilig vinden.

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.