gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Papendrechtse Kyoto Gym organiseert kickboksgala in Sportboulevard

b8afa0603c2b9d9497f1c3136ba75f55.jpg

Kickboksers uit heel Nederland strijden zaterdag tegen elkaar in de Sportboulevard. Er zijn zes grote wedstrijden, waaronder een titelgevecht in de zwaargewichtklasse. Ook doet er één Dordtenaar mee.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
De Papendrechtse sportschool Kyoto Gym organiseert dan een kickboksgala in samenwerking met de kickboksorganisatie Enfusion.

De hoofdpartij van de avond is tussen Levi Rigters en Sam Tevette, dit is de partij voor de wereldtitel in de zwaargewichtklasse. Daarnaast zal Nordin van Roosmalen het opnemen tegen Anouar Lahmaj. Van Roosmalen is vooral bekend vanwege zijn broer Robin, die voormalig wereldkampioen kickboksen is bij Glory.

De Dordtenaar Darryl Verdonk zal het opnemen tegen Khalid Elmoukadam. Elmoukadam heeft op één partij na al zijn professionele gevechten gewonnen. Ook komt hij in aanmerking voor een titelgevecht. Verdonk zal dus flink aan de bak moeten, maar Verdonk heeft een thuiswedstrijd en heeft maar één doel: als winnaar uit de ring stappen

Lees ook

6b6fb625-dd66-398f-8d29-f92032775c36.jpg

Tim is jongste advocaat van Nederland, maar staat het liefst zo min mogelijk in de rechtbank

Op zijn twintigste werd Tim Groeneweg uit Dordrecht beëdigd als advocaat in Rotterdam, als jongste ooit in Nederland. Maar voor hem draait het werk niet om die titel of leeftijd. “Het gaat om het vertrouwen dat je krijgt.”

PSX_20260529_191757.jpg

Bewoners afgebrande woonboerderij dankbaar voor hulp: 'Geraakt door de enorme betrokkenheid'

De bewoners van de woonboerderij die vrijdag in Bleskensgraaf in vlammen is opgegaan, hebben hun dank uitgesproken voor alle hulp sindsdien. Ze kregen een dag later al vervangende woon- en werkruimte. “Deze gebeurtenis laat zien hoe kwetsbaar alles kan zijn, maar ook hoeveel kracht er schuilt in saamhorigheid, medemenselijkheid en geloof.”

VAN DRUNEN-MOTOCROSS-GP-07-GER-2026.jpg

Na harde val raakt WK-titel steeds verder uit zicht voor pechvogel Van Drunen

Er moet een wonder gebeuren als Lotte van Drunen nog wereldkampioen motorcross wil worden dit jaar. De 18-jarige Sliedrechtse kwam zondag in Duitsland hard ten val en heeft na twee van de vijf raceweekenden een achterstand van 44 punten op de huidige WK-leider.

NL-Alert testbericht - mobiele telefoon - 2026.jpg

Let op: naast luchtalarm wordt ook NL-Alert getest

Niet schrikken als je later vandaag niet alleen het luchtalarm hoort, maar ook je telefoon opeens hard geluid gaat maken: deze maandag om 12.00 uur wordt een NL-alert testbericht uitgestuurd. Dat gaat gepaard met een doordringend alarmgeluid.

tempFileForShare_20260601-094338.jpg

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

archieffotopolitie.png

Vechtpartijen in Brabant na bekerfinale met Zwijndrechtse club

Een bekerfinale tussen voetbalclubs ZVV Pelikaan uit Zwijndrecht en Kozakken Boys uit Werkendam heeft afgelopen weekend voor vechtpartijen in Brabant gezorgd. Eerst ging het mis na de finale in Wijk en Aalburg, later raakte iemand gewond bij een restaurant in Werkendam.