gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Papendrechtse Kyoto Gym organiseert kickboksgala in Sportboulevard

b8afa0603c2b9d9497f1c3136ba75f55

Kickboksers uit heel Nederland strijden zaterdag tegen elkaar in de Sportboulevard. Er zijn zes grote wedstrijden, waaronder een titelgevecht in de zwaargewichtklasse. Ook doet er één Dordtenaar mee.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
De Papendrechtse sportschool Kyoto Gym organiseert dan een kickboksgala in samenwerking met de kickboksorganisatie Enfusion.

De hoofdpartij van de avond is tussen Levi Rigters en Sam Tevette, dit is de partij voor de wereldtitel in de zwaargewichtklasse. Daarnaast zal Nordin van Roosmalen het opnemen tegen Anouar Lahmaj. Van Roosmalen is vooral bekend vanwege zijn broer Robin, die voormalig wereldkampioen kickboksen is bij Glory.

De Dordtenaar Darryl Verdonk zal het opnemen tegen Khalid Elmoukadam. Elmoukadam heeft op één partij na al zijn professionele gevechten gewonnen. Ook komt hij in aanmerking voor een titelgevecht. Verdonk zal dus flink aan de bak moeten, maar Verdonk heeft een thuiswedstrijd en heeft maar één doel: als winnaar uit de ring stappen

Lees ook

IMG_9135

handhaving

Van enkele boa’s tot groot team met bodycams: verschillen per gemeente groot

Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.