Dordrecht, Netherlands

ParKeer-boetes voor Kids

Even een slechtlopend kind bij de ingang afzetten voor PK’s voor Kids leverde acht ouders een parkeerboete van 127 euro op.
Gert van der Steen | 15 juni 2015 09:59 | Aangepast op 15 juni 2015 09:59
PK’s voor Kids laat ernstig zieke kinderen een rit door Dordrecht maken in een dure sportwagen. Daarvoor wordt verzameld op het parkeerterrein van FC Dordrecht. Ouders die hun kind naar het evenement wilden brengen, konden parkeren op het terrein van DFC. Maar voor sommige kinderen is dat te ver lopen. Dus parkeerden die ouders even in de berm. Medewerkers van Toezicht begonnen daarop prompt parkeerboetes uit te schrijven. Even waarschuwen was niet aan de orde. Tussenkomst van organisator Erwin Nijhoff mocht niet baten: regels zijn regels.

Het zorgde wel voor landelijke aandacht voor het evenement, maar of deze manier de juiste is valt te betwijfelen.

Mogelijk is er wel een oplossing: Toezicht heeft bij monde van een teamleider wel laten blijken ook niet erg gelukkig te zijn met de gang van zaken.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...