gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Parkeerautomaten beschermd tegen vuurwerk

39d93a6fd930622f1598be95c0513de5

Het nieuwe jaar staat weer voor de deur. Dit betekent dat er weer veel mensen de straat opgaan met vuurwerk. Zaterdag start de verkoop van het vuurwerk, daarom startte de gemeente vrijdag met de benodigde maatregelen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Prullenbakken en parkeermeters zijn vaak de dupe van vernieling door middel van vuurwerk. Om de parkeerautomaten te beschermen voor vuurwerk wordt er een kap op gemonteerd.

Deze kap wordt over het scherm en toetsenbord geplaatst en met een slot vast gemaakt. Gemeentewerker André Ruijter vertelt dat de kap zeker grotendeels de automaat zal beschermen. "Alleen de vandalen vinden steeds vaker creatieve oplossingen om de automaten toch te vernielen."

Staat er al een kap op uw parkeermeter? Dan kunt u uw auto met een gerust hart parkeren, u hoeft geen cent te betalen. Na de jaarwisseling zullen de kappen weer verwijderd worden en zal u weer moeten betalen.

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHAPENHERDER

Herder Maria zorgt er dagelijks voor dat haar schaapjes op het droge staan

De gemeente Ridderkerk zet schapen in voor natuurlijke begrazing van stukken groen in het dorp. Deze schapen moeten verzorgd worden en wanneer nodig verplaatst worden tussen de stukken groen. Megan is benieuwd hoe het verplaatsen van deze schapen in z’n werk gaat, dus neemt herder Maria van de Velde haar mee.

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.

foto

Vakantieganger Jary vlucht voor enorme Franse bosbrand: ‘Wij moesten zo snel mogelijk weg’

Geniet je in Frankrijk van een welverdiende vakantie, moet je halsoverkop weg van de camping door een enorme bosbrand. Het overkomt Jary de Hon (59) uit Hardinxveld-Giessendam, die midden in de nacht zijn spullen moet pakken.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.