gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Parkeervergunning Merwestein-Noord laat nog even op zich wachten

d8a3e1a884a6ca75046747cbd102cfb2

Het invoeren van een parkeervergunning in Merwestein-Noord is nog even uitgesteld. Oorzaak is een voorlichtingsbijeenkomst en overleg die door de coronacrisis vooralsnog niet doorgaan.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Bewoners van Merwestein-Noord hebben al jaren last van een parkeerprobleem in hun wijk. Mensen die in de binnenstad moeten zijn, parkeren hun auto bij bewoners van de duur, wat irritatie oplevert bij bewoners.

In de wijk is via een enquête getoetst of mensen ook betaald parkeren willen, en dat is zo. “Onderdeel van die afspraak is een voorlichtingsbijeenkomst en overleg.”, legt wethouder Rik van der Linden uit. “Door de coronacrisis is zoiets al heel lastig. Daarom is dat nu even uitgesteld, maar zodra het kan, gaan we het doen.

“De bijeenkomst en het overleg gaan bepalend zijn of het 1 september wordt en anders iets eerder of later, afhankelijk van de maatregelen die het kabinet neemt. Maar we hechten er allemaal waarde aan dat de parkeerregulering er zo snel mogelijk gaat komen.”

Lees ook

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

webfoto drechtstadloop

Drechtstadloop 2026: records, winnende Belgen en pindakaas na de finish

Snelle zuiderburen, veel aanmoedigingen en een vol deelnemersveld. Het was zondag ideaal weer voor de Drechtstadloop en dus sneuvelden allerlei (persoonlijke) records, zo ook bij verschillende lopers uit de regio. “Lekker op het fietsje hiernaartoe.”

PSX_20261022_083804

SGP stelt vragen over blokkade Fokker, burgemeester reageert

De SGP in Papendrecht wil opheldering over de blokkade van vliegtuigbouwer Fokker door tientallen pro-Palestijnse activisten op donderdag. De partij heeft schriftelijke vragen gesteld over de politie-inzet, mogelijke vervolging van actievoerders en de afhandeling van eerdere acties bij het bedrijf.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.