gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Parkeervergunning Merwestein-Noord laat nog even op zich wachten

d8a3e1a884a6ca75046747cbd102cfb2

Het invoeren van een parkeervergunning in Merwestein-Noord is nog even uitgesteld. Oorzaak is een voorlichtingsbijeenkomst en overleg die door de coronacrisis vooralsnog niet doorgaan.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Bewoners van Merwestein-Noord hebben al jaren last van een parkeerprobleem in hun wijk. Mensen die in de binnenstad moeten zijn, parkeren hun auto bij bewoners van de duur, wat irritatie oplevert bij bewoners.

In de wijk is via een enquête getoetst of mensen ook betaald parkeren willen, en dat is zo. “Onderdeel van die afspraak is een voorlichtingsbijeenkomst en overleg.”, legt wethouder Rik van der Linden uit. “Door de coronacrisis is zoiets al heel lastig. Daarom is dat nu even uitgesteld, maar zodra het kan, gaan we het doen.

“De bijeenkomst en het overleg gaan bepalend zijn of het 1 september wordt en anders iets eerder of later, afhankelijk van de maatregelen die het kabinet neemt. Maar we hechten er allemaal waarde aan dat de parkeerregulering er zo snel mogelijk gaat komen.”

Lees ook

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.