Dordrecht, Netherlands

Parkeervergunning Merwestein-Noord laat nog even op zich wachten

Het invoeren van een parkeervergunning in Merwestein-Noord is nog even uitgesteld. Oorzaak is een voorlichtingsbijeenkomst en overleg die door de coronacrisis vooralsnog niet doorgaan.
Corrado Francke | 21 april 2020 17:47 | Aangepast op 21 april 2020 17:47
Bewoners van Merwestein-Noord hebben al jaren last van een parkeerprobleem in hun wijk. Mensen die in de binnenstad moeten zijn, parkeren hun auto bij bewoners van de duur, wat irritatie oplevert bij bewoners.

In de wijk is via een enquête getoetst of mensen ook betaald parkeren willen, en dat is zo. “Onderdeel van die afspraak is een voorlichtingsbijeenkomst en overleg.”, legt wethouder Rik van der Linden uit. “Door de coronacrisis is zoiets al heel lastig. Daarom is dat nu even uitgesteld, maar zodra het kan, gaan we het doen.

“De bijeenkomst en het overleg gaan bepalend zijn of het 1 september wordt en anders iets eerder of later, afhankelijk van de maatregelen die het kabinet neemt. Maar we hechten er allemaal waarde aan dat de parkeerregulering er zo snel mogelijk gaat komen.”

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...