gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Parkeervergunning Merwestein-Noord laat nog even op zich wachten

d8a3e1a884a6ca75046747cbd102cfb2

Het invoeren van een parkeervergunning in Merwestein-Noord is nog even uitgesteld. Oorzaak is een voorlichtingsbijeenkomst en overleg die door de coronacrisis vooralsnog niet doorgaan.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Bewoners van Merwestein-Noord hebben al jaren last van een parkeerprobleem in hun wijk. Mensen die in de binnenstad moeten zijn, parkeren hun auto bij bewoners van de duur, wat irritatie oplevert bij bewoners.

In de wijk is via een enquête getoetst of mensen ook betaald parkeren willen, en dat is zo. “Onderdeel van die afspraak is een voorlichtingsbijeenkomst en overleg.”, legt wethouder Rik van der Linden uit. “Door de coronacrisis is zoiets al heel lastig. Daarom is dat nu even uitgesteld, maar zodra het kan, gaan we het doen.

“De bijeenkomst en het overleg gaan bepalend zijn of het 1 september wordt en anders iets eerder of later, afhankelijk van de maatregelen die het kabinet neemt. Maar we hechten er allemaal waarde aan dat de parkeerregulering er zo snel mogelijk gaat komen.”

Lees ook

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

politie 02

Onveiligheidsgevoel in meeste gemeenten gegroeid, ook ervaren sommigen meer overlast

Het onveiligheidsgevoel van inwoners is in de meeste gemeenten in onze streek gestegen ten opzichte van 2023. Ook ervaren de inwoners van een aantal gemeenten meer overlast in de buurt. Dat blijkt uit de Veiligheidsmonitor, een tweejaarlijks terugkerend bevolkingsonderzoek.