gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Parkies komt deze zomer met zeven concerten in het Weizigtpark

146b7e6e2dbacc7bf9f41ae8a0bae25e

Er worden deze zomer weer Parkies-concerten gehouden in Dordrecht. Dit keer wordt er zeven avonden gespeeld in het Weizigtpark. Het eerste concert is op maandagavond 12 juli.

Sander Verrips |  | Aangepast op
Voor corona waren de zomerse concerten in het Wantijpark. Daar is volgens de organisatie deze zomer geen plek meer door andere evenementen.

Organisator Bas Witlox vertelt hoe de concerten eruit gaan zien. “Op basis van de huidige ontwikkelingen kun je komen met negatieve test of als je gevaccineerd bent. Hoeveel toeschouwers er mogen komen, is nog onduidelijk. Maar ik denk dat er wel een maximum zal zijn.”

Witlox is blij dat hij weer feesten mag organiseren, maar vindt wel dat je blijft spreken over aangepaste editities. “Zomaar binnenlopen gaat niet dus we gaan met reserveringen werken. Dat is nu eenmaal zo.”

Vanaf woensdag worden de eerste namen voor de concerten bekend gemaakt. Witlox wil nog geen tipje van de sluier geven. “Maar ik kan verzekeren dat er zeker een paar Parkies-klassiekers zullen spelen.”

Lees ook

lijnbus waterpistool politie

Politie kamt streekbus uit na melding vuurwapen: reiziger heeft waterpistool bij zich

Een streekbus van Qbuzz is donderdagochtend stilgezet door de politie na een melding over een vuurwapen. Dat gebeurde onder het N3-viaduct bij de Overkampweg in Dordrecht. Er zou iemand in de bus gezien zijn met een pistool. Vervolgens is de bus helemaal leeggehaald en doorzocht.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.

Website

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

Zwijndrecht Samen vooruit_1-2

Sluiten azc en rem op sociale huur: de Zwijndrechtse plannen voor de komende jaren

1250 woningen erbij, minder (jeugd)overlast, meer sportende inwoners en een einde aan de asielopvang in het ARA-hotel. De wensenlijst in het nieuwe Zwijndrechtse raadsprogramma ‘Samen vooruit’, dat dinsdag werd ondertekend, is flink. Daarin zijn dit de belangrijkste en meest concrete plannen.

IMG_1616 (2)

Houten hek bezorgt Van Drunen moeizame start van WK motorcross

Lotte van Drunen is de jacht op haar derde WK-titel begonnen met een vierde plaats. In Frankrijk ging de Sliedrechtse motorcrosser onderuit, waarna haar motor vast kwam te zitten onder een houten hekwerk.

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.