Dordrecht, Netherlands

Partij voor de Dieren overhandigt oorkonde aan Stichting Dieren Steun

De Dordtse werkgroep van de Partij voor de Dieren reikte zaterdag 3 oktober een oorkonde van mededogen uit aan Stichting Dieren Steun. De stichting zorgt ervoor dat baasjes hun huisdieren niet naar het asiel hoeven te brengen door voorlichting en financiële hulp aan te bieden.
Emma Meijer | 5 oktober 2020 12:15 | Aangepast op 5 oktober 2020 12:15
De werkgroep van de Partij voor de Dieren reikt jaarlijks een oorkonde uit aan een Dordts initiatief dat zich in het bijzonder inzet voor dierenwelzijn. De partij vindt dat de bijzondere inzet van de stichting erkenning verdient.

Stichting Dieren Steun is er sinds 2018 voor huisdiereigenaren die moeite hebben de eindjes aan elkaar te knopen. De stichting Dierensteun is blij met de waardering voor de stichting.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...

Regiogenoten kennen eerste tegenstander op WK darts: 'Had slechter gekund'

Wesley Plaisier uit Hendrik-Ido-Ambacht neemt het in de eerste ronde van het WK darts op tegen Lukas...