Dordrecht, Netherlands

Partij voor de Dieren wil meedoen met gemeenteraadsverkiezingen

Dit jaar lukte het niet omdat ze niet genoeg kundige mensen konden vinden, maar tijdens de komende gemeenteraadsverkiezingen wil de Partij voor de Dieren wel meedoen.
Leo Roubos | 6 november 2018 17:27 | Aangepast op 6 november 2018 17:27
De partij denkt zich bij monde van Danielle Vol te onderscheiden van andere partijen door vooral op te komen voor de dieren. Dus geen circussen met dieren meer en geen levende kerststal tijdens de kerstmarkt. Daarnaast wil de partij meer groen in Dordt, minder dure sociale huurwoningen en meer aandacht voor cultuur.

Mensen die geïnteresseerd zijn in een eventuele plek in de gemeenteraad en de weg hiernaartoe willen voorbereiden, kunnen woensdag vanaf 19.15 uur terecht in restaurant Daantje aan de Nieuwstraat.

Lees ook

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Een meisje is vrijdagochtend gewond geraakt in Dordrecht, nadat ze werd aangereden door een lijnbus....

Explosie bij huis in Zwijndrecht

Bij een huis aan de Kerkweg in Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosief afg...

Veertien meldingen grensoverschrijdend gedrag bondscoach rolstoelbasketbalsters

Veertien personen hebben vorig jaar melding gemaakt van jarenlang (seksueel) grensoverschrijdend ged...

Met speciale intercity naar Tilburgse Kermis, tijdens Roze Maandag rijdt er eentje

Plannen om op 21 juli naar de Tilburgse Kermis te gaan? Misschien kun je dan wel met het nieuwste tr...