Dordrecht, Netherlands

Partij voor de Dieren wil meedoen met gemeenteraadsverkiezingen

Dit jaar lukte het niet omdat ze niet genoeg kundige mensen konden vinden, maar tijdens de komende gemeenteraadsverkiezingen wil de Partij voor de Dieren wel meedoen.
Leo Roubos | 6 november 2018 17:27 | Aangepast op 6 november 2018 17:27
De partij denkt zich bij monde van Danielle Vol te onderscheiden van andere partijen door vooral op te komen voor de dieren. Dus geen circussen met dieren meer en geen levende kerststal tijdens de kerstmarkt. Daarnaast wil de partij meer groen in Dordt, minder dure sociale huurwoningen en meer aandacht voor cultuur.

Mensen die geïnteresseerd zijn in een eventuele plek in de gemeenteraad en de weg hiernaartoe willen voorbereiden, kunnen woensdag vanaf 19.15 uur terecht in restaurant Daantje aan de Nieuwstraat.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...