Dordrecht, Netherlands

Pas geopende Admiraal de Ruyterweg 'een racebaan'

De Admiraal de Ruyterweg in Wielwijk is nog maar net een week open, maar volgens wijkagent Bernhard van der Walle zijn de meldingen van gevaarlijk rijgedrag explosief toegenomen. Bewoners herkennen dit beeld."Er zit een nadeel aan: de auto's rijden veel te hard", vindt een vrouw. "Zeker naar de bocht toe, voor kinderen is dit levensgevaarlijk."
Corrado Francke | 29 juli 2020 14:46 | Aangepast op 29 juli 2020 14:46
Om vaart te minderen, zijn er in het midden van de weg hobbels aangelegd. "Maar ze gaan er allemaal omheen, dus met de snelheid houden ze helemaal geen rekening. Meer drempels is nodig, dat ze in ieder geval normaal blijven rijden."

De meldingen bestaan volgens de wijkagent voornamelijk uit hard rijden en vormen van geluidsoverlast. De politie en gemeente is op zoek naar een oplossing: Van der Walle vraagt om tot die tijd overlast te melden bij de gemeente.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...