Dordrecht, Netherlands

Pas geopende Admiraal de Ruyterweg 'een racebaan'

De Admiraal de Ruyterweg in Wielwijk is nog maar net een week open, maar volgens wijkagent Bernhard van der Walle zijn de meldingen van gevaarlijk rijgedrag explosief toegenomen. Bewoners herkennen dit beeld."Er zit een nadeel aan: de auto's rijden veel te hard", vindt een vrouw. "Zeker naar de bocht toe, voor kinderen is dit levensgevaarlijk."
Corrado Francke | 29 juli 2020 14:46 | Aangepast op 29 juli 2020 14:46
Om vaart te minderen, zijn er in het midden van de weg hobbels aangelegd. "Maar ze gaan er allemaal omheen, dus met de snelheid houden ze helemaal geen rekening. Meer drempels is nodig, dat ze in ieder geval normaal blijven rijden."

De meldingen bestaan volgens de wijkagent voornamelijk uit hard rijden en vormen van geluidsoverlast. De politie en gemeente is op zoek naar een oplossing: Van der Walle vraagt om tot die tijd overlast te melden bij de gemeente.

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...