Dordrecht, Netherlands

Pas geopende Admiraal de Ruyterweg 'een racebaan'

De Admiraal de Ruyterweg in Wielwijk is nog maar net een week open, maar volgens wijkagent Bernhard van der Walle zijn de meldingen van gevaarlijk rijgedrag explosief toegenomen. Bewoners herkennen dit beeld."Er zit een nadeel aan: de auto's rijden veel te hard", vindt een vrouw. "Zeker naar de bocht toe, voor kinderen is dit levensgevaarlijk."
Corrado Francke | 29 juli 2020 14:46 | Aangepast op 29 juli 2020 14:46
Om vaart te minderen, zijn er in het midden van de weg hobbels aangelegd. "Maar ze gaan er allemaal omheen, dus met de snelheid houden ze helemaal geen rekening. Meer drempels is nodig, dat ze in ieder geval normaal blijven rijden."

De meldingen bestaan volgens de wijkagent voornamelijk uit hard rijden en vormen van geluidsoverlast. De politie en gemeente is op zoek naar een oplossing: Van der Walle vraagt om tot die tijd overlast te melden bij de gemeente.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...