Dordrecht, Netherlands

Pas geopende Admiraal de Ruyterweg 'een racebaan'

De Admiraal de Ruyterweg in Wielwijk is nog maar net een week open, maar volgens wijkagent Bernhard van der Walle zijn de meldingen van gevaarlijk rijgedrag explosief toegenomen. Bewoners herkennen dit beeld."Er zit een nadeel aan: de auto's rijden veel te hard", vindt een vrouw. "Zeker naar de bocht toe, voor kinderen is dit levensgevaarlijk."
Corrado Francke | 29 juli 2020 14:46 | Aangepast op 29 juli 2020 14:46
Om vaart te minderen, zijn er in het midden van de weg hobbels aangelegd. "Maar ze gaan er allemaal omheen, dus met de snelheid houden ze helemaal geen rekening. Meer drempels is nodig, dat ze in ieder geval normaal blijven rijden."

De meldingen bestaan volgens de wijkagent voornamelijk uit hard rijden en vormen van geluidsoverlast. De politie en gemeente is op zoek naar een oplossing: Van der Walle vraagt om tot die tijd overlast te melden bij de gemeente.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...