Dordrecht, Netherlands

Pasar Malam weer terug in het centrum

De Pasar Malam wordt dit jaar flink uitgebreid, zo word het gebied aangevuld met het Achterom en gaat de backstage weg van het Statenplein. Het podium dat normaal op de Sarisgang staat wordt verplaatst naar het Achterom, zo komt er meer ruimte en raakt de straat niet geblokkeerd.
Robert van Loon | 7 augustus 2018 15:02 | Aangepast op 7 augustus 2018 15:02
Deze Pasar Malam is de zevende editie, eerdere edities waren een groot succes. Net als voorgaande jaren zal er op 15 augustus worden stilgestaan bij de Japanse bezetting van Indië.


Edu schalk heeft op de Pasar Malam van maandag tot en met woensdag een eigen podium, het Senang podium op het Achterom krijgt zijn naam.


Speciaal voor de Pasar Malam geeft de Band Tjendol Sunrise op zondag een reünieconcert op het Senang podium, de groep geeft 3 optredens waarin ze hun repertoire van rock & roll en indorock zullen spelen.

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...