Pascal Bosschaart in 2023
RijnmondPascal Bosschaart wordt volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht. De afgelopen jaren was de Rotterdammer trainer van Feyenoord onder 21.
Bij FC Dordrecht wordt Pascal Bosschaart de rechterhand van Dirk Kuijt, waarmee hij in zijn spelersloopbaan ook samenspeelde bij Feyenoord. FC Dordrecht werd dit seizoen tiende in de eerste divisie, waarmee het deelname aan de play-offs misliep.
Bosschaart was in 2023/2024 ook al assistent-trainer bij FC Dordrecht. Hij bereikte toen met de Schapekoppen de Keuken Kampioen Play-Offs.
In de zomer van 2024 werd hij de trainer van Feyenoord onder 21. Ook was Bosschaart even interim-trainer van het eerste elftal. In de periode tussen Brian Priske en Robin van Persie in loodste hij de club langs AC Milan richting de achtste finale van de Champions League.
Het was al eerder bekend dat Bosschaart bij Feyenoord zou stoppen na dit seizoen. Hij is ook bezig aan de cursus om hoofdtrainer in het betaald voetbal te mogen worden.
Dit is een artikel in samenwerking met onze mediapartner Rijnmond.