Dordrecht, Netherlands

Passie voor Muziek in Kunstmin

In Kunstmin vindt zondag voor de tweede keer Passie voor Muziek plaats. Een concertmiddag met optredens van amateurorkesten en koren.
Peter Tromp | 3 november 2017 15:35 | Aangepast op 3 november 2017 15:35
De koren en orkesten die meedoen aan de concertmiddag komen uit de Drechtsteden. Er zijn er optredens van Jubal Drum & Bugle Corps, La Luna, Happy Voice en Albert S(W)ings.

De koren treden niet alleen individueel op. Er zijn ook concertdelen die gezamenlijk worden uitgevoerd.

Het muzikale programma duurt twee uur en vindt plaats in de grote zaal van Kunstmin. De middag begint om 14.00 uur. Voor de concertmiddag moet een toegangskaart worden gekocht.

Lees ook

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: gemeente doet aangifte

De gemeente Dordrecht doet aangifte van een inbraak in het Dordthuis in aanbouw. Op de nacht van 1 o...

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...