Dordrecht, Netherlands

Passie voor Muziek in Kunstmin

In Kunstmin vindt zondag voor de tweede keer Passie voor Muziek plaats. Een concertmiddag met optredens van amateurorkesten en koren.
Peter Tromp | 3 november 2017 15:35 | Aangepast op 3 november 2017 15:35
De koren en orkesten die meedoen aan de concertmiddag komen uit de Drechtsteden. Er zijn er optredens van Jubal Drum & Bugle Corps, La Luna, Happy Voice en Albert S(W)ings.

De koren treden niet alleen individueel op. Er zijn ook concertdelen die gezamenlijk worden uitgevoerd.

Het muzikale programma duurt twee uur en vindt plaats in de grote zaal van Kunstmin. De middag begint om 14.00 uur. Voor de concertmiddag moet een toegangskaart worden gekocht.

Lees ook

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...