Dordrecht, Netherlands

Pater Moeskroen op Palm Parkies trekt ruim 200 bezoekers

De tweede editie van dit seizoen van Palm Parkies is maandagavond door minder mensen bezocht dan vorige week. Toen kwamen er zo’n 300 bezoekers, dit keer waren er, ondanks het voorspelde mooie weer, zo’n 200 mensen.
Jordy Nijenhuis | 15 september 2020 11:32 | Aangepast op 15 september 2020 11:32
Palm Parkies is dit jaar niet in het Wantijpark maar achter het veld van de Sterrenwacht in de Biesbosch. Dat heeft alles te maken met de coronacrisis, op de nieuwe locatie is namelijk meer ruimte. Bezoekers van het gratis festival moeten zich bovendien vooraf registreren waarna ze op het veld een plek toegewezen krijgen.


Maandagavond stond Pater Moeskroen op het podium. Wie komende maandag op het podium staat is nog een verrassing, dat heeft de organisatie namelijk nog niet bekend gemaakt.

foto: Jordy Nijenhuis

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...