Dordrecht, Netherlands

Pater Moeskroen op Palm Parkies trekt ruim 200 bezoekers

De tweede editie van dit seizoen van Palm Parkies is maandagavond door minder mensen bezocht dan vorige week. Toen kwamen er zo’n 300 bezoekers, dit keer waren er, ondanks het voorspelde mooie weer, zo’n 200 mensen.
Jordy Nijenhuis | 15 september 2020 11:32 | Aangepast op 15 september 2020 11:32
Palm Parkies is dit jaar niet in het Wantijpark maar achter het veld van de Sterrenwacht in de Biesbosch. Dat heeft alles te maken met de coronacrisis, op de nieuwe locatie is namelijk meer ruimte. Bezoekers van het gratis festival moeten zich bovendien vooraf registreren waarna ze op het veld een plek toegewezen krijgen.


Maandagavond stond Pater Moeskroen op het podium. Wie komende maandag op het podium staat is nog een verrassing, dat heeft de organisatie namelijk nog niet bekend gemaakt.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...