Dordrecht, Netherlands

Patienten ziekenhuis besmet met bacterie

Het Albert Schweitzerziekenhuis test ruim 900 mensen op besmetting met een VRE-bacterie. Dat is een bacterie die resistent is tegen antibiotica.
Peter Tromp | 8 mei 2015 17:04 | Aangepast op 8 mei 2015 17:04
De mensen hebben de bacterie mogelijk opgelopen in het ziekenhuis. Het gaat om patiënten die in de locatie Dordwijk hebben gelegen en mensen die met hen contact hebben gehad.

In het ziekenhuis liggen nog twee mensen die besmet zijn. Vijf andere zijn "verdacht". Ze liggen op een aparte afdeling waar strenge hygiene-eisen gelden.

Mensen die door een ernstige ziekte minder weerstand hebben, kunnen door de bacterie een infectie krijgen.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...