gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Patio Albert Schweitzer ziekenhuis opgeknapt

b83d45830dee112e6abcb26ce3d1c2d9.jpg

Door een oproep van het Albert Schweitzer ziekenhuis op Facebook kwam Jacob Drenth met zijn collega's op het idee om de patio van het ziekenhuis op te knappen. Een plek met een speciale betekenis voor de medewerkers.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
"Het is gewoon heerlijk om even buiten de zitten. Even weg bij de patiënten. Soort afleiding." zo zeggen de vier medewerkers die aan de nieuwe picknicktafel zitten.

Jacob heeft de afgelopen week met zijn collega's flink doorgewerkt. "Er was geen kleur, geen vrolijkheid. Het was echt aan een opknapbeurt toe."

Het gebaar om de patio op te knappen is als blijk van waardering voor het harde werk wat de IC-medewerkers tijdens de coronacrisis al hebben gedaan. "Zij zijn goed met slangetjes en naalden en wij zijn goed met hout en een beetje verf. Voor hen moet het voelen als hun eigen achtertuin." vertelt Jacob.

De IC-medewerkers van het ziekenhuis zijn ook erg tevreden. "Het even los van de afdeling zijn geeft rust. Even lekker in het zonnetje zitten als dat kan. Zo kunnen we weer met een uitgerust gevoel verder aan de dag."

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.