gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

PEC-Dordrecht: 4-0

Ook in Zwolle heeft Dordrecht geen punten kunnen weghalen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Niet helemaal onverwacht werd dik verloren in een wedstrijd, die alleen in de eerste tien minuten nog hoop op succes bood. De eerste kans was dan ook voor Dordrecht, maar daarna draaide PEC de duimschroeven een beetje aan. Tweede keeper Robbert te Loeke hield zijn doel nog een poosje schoon, maar vlak voor rust viel toch het eerste Zwolse doelpunt: Nijland uit een rebound.

In de tweede helft speelde Dordrecht eigenlijk beter en lang bleef een tweede doelpunt uit. Maar in de 80e minuut was een snelle counter toch fataal: Becker 2-0. Dordrecht ging daarna alles of niets spelen, maar het werd niets. Counters via Rienstra en weer Nijland zorgden voor een eindstand van 4-0.

PEC Zwolle schoof met deze overwinning door naar de derde plaats.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.