gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Periodetitel voor FC Dordrecht

FC Dordrecht pakte maandagavond de periodetitel in de Jupiler League. Tegen RKC Waalwijk werd er aan de Krommedijk met 1-0 gewonnen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Trainer Gerard de Nooijer is na afloop enorm blij. "We hebben zeven van de negen wedstrijden gewonnen. Dat is uitstekend." Dat zegt de trainer tegen RTV Rijnmond.

De wedstrijd tegen de Waalwijkers ging niet gemakkelijk. "Ik vond heel de wedstrijd niet zo goed. RKC verweerde zich goed, ze zetten veel druk naar voren waardoor wij heel veel de lange bal moesten spelen.

En je hebt in deze wedstrijd niet zoveel kansen gehad. Dat lag ook aan de spanning. Voor de wedstrijd viel het mee, maar je merkt het toch. Het was heel druk voor Dordt begrippen, het publiek leefde mee. Dat sloeg een beetje op de benen. Maar daar hebben we Mahmudov voor. Die is helemaal opgebloeid na de winterstop. Ik wist toen hij op de goal afliep dat hij zou zitten."

Eerst feesten

Voordat Dordrecht gaat toeleven naar de volgende wedstrijd tegen Den Bosch, krijgen de spelers twee dagen vrij. "Eerst even feestvieren. Want dat hebben ze wel verdiend en wij als technische staf ook. Iedereen heeft het verdiend. We zijn er dag en nacht mee bezig geweest."

Lees ook

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

Schermafdruk op 2026-09-25 16-05-50

GGD trekt door de streek: hier worden al je vragen over gezondheid beantwoord

De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.