gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Periodetitel voor FC Dordrecht

FC Dordrecht pakte maandagavond de periodetitel in de Jupiler League. Tegen RKC Waalwijk werd er aan de Krommedijk met 1-0 gewonnen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Trainer Gerard de Nooijer is na afloop enorm blij. "We hebben zeven van de negen wedstrijden gewonnen. Dat is uitstekend." Dat zegt de trainer tegen RTV Rijnmond.

De wedstrijd tegen de Waalwijkers ging niet gemakkelijk. "Ik vond heel de wedstrijd niet zo goed. RKC verweerde zich goed, ze zetten veel druk naar voren waardoor wij heel veel de lange bal moesten spelen.

En je hebt in deze wedstrijd niet zoveel kansen gehad. Dat lag ook aan de spanning. Voor de wedstrijd viel het mee, maar je merkt het toch. Het was heel druk voor Dordt begrippen, het publiek leefde mee. Dat sloeg een beetje op de benen. Maar daar hebben we Mahmudov voor. Die is helemaal opgebloeid na de winterstop. Ik wist toen hij op de goal afliep dat hij zou zitten."

Eerst feesten

Voordat Dordrecht gaat toeleven naar de volgende wedstrijd tegen Den Bosch, krijgen de spelers twee dagen vrij. "Eerst even feestvieren. Want dat hebben ze wel verdiend en wij als technische staf ook. Iedereen heeft het verdiend. We zijn er dag en nacht mee bezig geweest."

Lees ook

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.

sportclinic foto artikel

Sportclinics voor ouderen: 'Het houdt je niet alleen fysiek gezond, maar ook mentaal'

Hoe houd en krijg je 50-Plussers uit Hardinxveld-Giessendam aan het sporten? Via verschillende clinics van Old Stars proberen ze bij onder meer de Lawn Tennis Club De Merwede ouderen te motiveren in beweging te komen en te blijven. Zelfs oud- topsporters worden daarvoor ingevlogen: "Kom van die luie bank af!"

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.