gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Personeel Albert Schweitzer ziekenhuis betaalt straks vierdubbel parkeertarief

304b095c547e8e7d86439f9b1d989cc3

Ziekenhuispersoneel van het Albert Schweitzer moet over een tijdje vier keer zoveel parkeerkosten betalen als dat ze nu doen. Omdat op de huidige parkeerplaats van het Albert Schweitzer ziekenhuis 720 nieuwe woningen worden gebouwd, moeten ze uitwijken naar een parkeergarage.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Voorzitter van de ondernemingsraad Manuel Langendoen is hier niet over te spreken: “Dit gaat een werknemer 4 euro per dienst kosten in plaats van 1, dan heb je het op jaarbasis al gauw over 1000 euro bij een fulltime baan. Het lijkt ons niet de bedoeling dat je met 1000 euro wordt afgestraft alleen omdat je komt werken.”


Volgens de gemeente was het ziekenhuis al op de hoogte van het plan, maar voor het personeel kwam het afgelopen woensdag als een klap in het gezicht: “Zijn dit nu de mensen die voor ons hebben staan klappen een paar weken geleden?”

Wethouder Piet Sleeking geeft aan dat er wel degelijk overleg met het ziekenhuis is geweest over de kwestie. “Het ziekenhuis doet wel aan reiskostenvergoeding en bereidt ook andere maatregelen voor, maar de gemeente gaat niet opdraaien voor alle reiskosten van het personeel. In deze tijd is een tarief van 1 euro per dag ook niet meer realistisch.”

&t=2s

Lees ook

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.

Hawker Typhoon Alblasserdam

Tentoonstelling over neergestort oorlogsvliegtuig geopend

Een tentoonstelling over de crash van een Britse Hawker Typhoon is geopend in Alblasserdam. Het vliegtuig werd op 28 september 1944 door vijandelijk vuur uit de lucht geschoten. Piloot Jean-Noël Vandaele kwam daarbij om het leven. Bij de opening was ook zijn inmiddels 86-jarige dochter aanwezig.