gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Personeel Albert Schweitzer ziekenhuis betaalt straks vierdubbel parkeertarief

304b095c547e8e7d86439f9b1d989cc3

Ziekenhuispersoneel van het Albert Schweitzer moet over een tijdje vier keer zoveel parkeerkosten betalen als dat ze nu doen. Omdat op de huidige parkeerplaats van het Albert Schweitzer ziekenhuis 720 nieuwe woningen worden gebouwd, moeten ze uitwijken naar een parkeergarage.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Voorzitter van de ondernemingsraad Manuel Langendoen is hier niet over te spreken: “Dit gaat een werknemer 4 euro per dienst kosten in plaats van 1, dan heb je het op jaarbasis al gauw over 1000 euro bij een fulltime baan. Het lijkt ons niet de bedoeling dat je met 1000 euro wordt afgestraft alleen omdat je komt werken.”


Volgens de gemeente was het ziekenhuis al op de hoogte van het plan, maar voor het personeel kwam het afgelopen woensdag als een klap in het gezicht: “Zijn dit nu de mensen die voor ons hebben staan klappen een paar weken geleden?”

Wethouder Piet Sleeking geeft aan dat er wel degelijk overleg met het ziekenhuis is geweest over de kwestie. “Het ziekenhuis doet wel aan reiskostenvergoeding en bereidt ook andere maatregelen voor, maar de gemeente gaat niet opdraaien voor alle reiskosten van het personeel. In deze tijd is een tarief van 1 euro per dag ook niet meer realistisch.”

&t=2s

Lees ook

FOTO ARTIKEL IMKER GOED

Liefde voor bijen: toch heeft imker Ad een hekel aan honing

Bij beleef- en leerboerderij de Heerlijkheid in Papendrecht is Ad Kop hobbyimker. Hij ontfermt zich over de bijenkasten op de boomgaard, ondanks dat hij niet zo’n fan is van de plakkerige honing. Megan trekt ook een bijenpak aan, maar het imkeren gaat niet zonder slag of stoot.

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.

sophiapolder

Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.

prorailstreekomroep

Opnieuw uitstel: treinverkeer Dordrecht-Rotterdam op z'n vroegst zondagochtend opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is nog langer gestremd na een stroomstoring begin deze week. De schade blijkt groter dan gedacht, waardoor het treinverkeer op zijn vroegst zondagochtend weer wordt opgestart, meldt ProRail.

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.