gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Personeel Albert Schweitzer ziekenhuis betaalt straks vierdubbel parkeertarief

304b095c547e8e7d86439f9b1d989cc3

Ziekenhuispersoneel van het Albert Schweitzer moet over een tijdje vier keer zoveel parkeerkosten betalen als dat ze nu doen. Omdat op de huidige parkeerplaats van het Albert Schweitzer ziekenhuis 720 nieuwe woningen worden gebouwd, moeten ze uitwijken naar een parkeergarage.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Voorzitter van de ondernemingsraad Manuel Langendoen is hier niet over te spreken: “Dit gaat een werknemer 4 euro per dienst kosten in plaats van 1, dan heb je het op jaarbasis al gauw over 1000 euro bij een fulltime baan. Het lijkt ons niet de bedoeling dat je met 1000 euro wordt afgestraft alleen omdat je komt werken.”


Volgens de gemeente was het ziekenhuis al op de hoogte van het plan, maar voor het personeel kwam het afgelopen woensdag als een klap in het gezicht: “Zijn dit nu de mensen die voor ons hebben staan klappen een paar weken geleden?”

Wethouder Piet Sleeking geeft aan dat er wel degelijk overleg met het ziekenhuis is geweest over de kwestie. “Het ziekenhuis doet wel aan reiskostenvergoeding en bereidt ook andere maatregelen voor, maar de gemeente gaat niet opdraaien voor alle reiskosten van het personeel. In deze tijd is een tarief van 1 euro per dag ook niet meer realistisch.”

&t=2s

Lees ook

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

coalitiepapendrecht

PVV niet in nieuw college Papendrecht? 'Politiek niet uit te leggen'

De PVV is uitgespeeld in de coalitievorming in Papendrecht. Dat zegt Nikita de Ruiter, fractievoorzitter van de partij die bij de afgelopen gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen kreeg. Volgens De Ruiter wordt de PVV buiten de coalitie gehouden en zijn nu zes andere partijen met elkaar in gesprek om te kijken of zij formatiegesprekken kunnen gaan voeren.

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

touwtrekvereniging

Gerben (34) is wereldkampioen touwtrekken: 'Veel trainen en afvallen'

Gerben den Butter keerde vorige week terug uit Zuid-Afrika als wereldkampioen. De 34-jarige timmerman uit Streefkerk trok met zijn teamgenoten meerdere keren aan het langste eind en won in totaal vijf medailles op het wereldkampioenschap touwtrekken.