Dordrecht, Netherlands

'Pest Mij Maar'-tour op Statenplein

Op het Statenplein wordt vanavond van 18.00 tot 20.00 uur de ‘Pest Mij Maar’-tour van ex-profbasketballer Henk Pieterse gehouden.
Gert van der Steen | 15 oktober 2015 11:07 | Aangepast op 15 oktober 2015 11:07
Het is een clinic voor kinderen van 8-14 jaar over pesten. In twee uur wordt er over pesten gepraat, maar ondertussen ook gebasketbald.

Henk Pieterse, oud-international met 101 wedstrijden, werd tijdens zijn puberteit gepest met zijn lange, magere postuur. Hij heeft zich dat zodanig aangetrokken, dat hij nu al 9 jaar door Nederland toert met zijn clinic om kinderen te helpen. Sinds dit jaar gebeurt dat niet meer alleen op scholen, maar ook op pleinen en Dordrecht is een van de 30 gemeenten waar dat plaatsvindt.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...