Dordrecht, Netherlands

'Pest Mij Maar'-tour op Statenplein

Op het Statenplein wordt vanavond van 18.00 tot 20.00 uur de ‘Pest Mij Maar’-tour van ex-profbasketballer Henk Pieterse gehouden.
Gert van der Steen | 15 oktober 2015 11:07 | Aangepast op 15 oktober 2015 11:07
Het is een clinic voor kinderen van 8-14 jaar over pesten. In twee uur wordt er over pesten gepraat, maar ondertussen ook gebasketbald.

Henk Pieterse, oud-international met 101 wedstrijden, werd tijdens zijn puberteit gepest met zijn lange, magere postuur. Hij heeft zich dat zodanig aangetrokken, dat hij nu al 9 jaar door Nederland toert met zijn clinic om kinderen te helpen. Sinds dit jaar gebeurt dat niet meer alleen op scholen, maar ook op pleinen en Dordrecht is een van de 30 gemeenten waar dat plaatsvindt.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...