Dordrecht, Netherlands

'Pest Mij Maar'-tour op Statenplein

Op het Statenplein wordt vanavond van 18.00 tot 20.00 uur de ‘Pest Mij Maar’-tour van ex-profbasketballer Henk Pieterse gehouden.
Gert van der Steen | 15 oktober 2015 11:07 | Aangepast op 15 oktober 2015 11:07
Het is een clinic voor kinderen van 8-14 jaar over pesten. In twee uur wordt er over pesten gepraat, maar ondertussen ook gebasketbald.

Henk Pieterse, oud-international met 101 wedstrijden, werd tijdens zijn puberteit gepest met zijn lange, magere postuur. Hij heeft zich dat zodanig aangetrokken, dat hij nu al 9 jaar door Nederland toert met zijn clinic om kinderen te helpen. Sinds dit jaar gebeurt dat niet meer alleen op scholen, maar ook op pleinen en Dordrecht is een van de 30 gemeenten waar dat plaatsvindt.

Lees ook

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...