gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Petitie gestart voor behoud Jumper

e9e63fe9c9accbf87606e11773cb4f4e

Een Dordtse is een petitie gestart voor het behoud van de Jumper aan de Dubbeldamseweg.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Aldi wil uitbreiden aan de Dubbeldamseweg, daarom moet Jumper weg. Volgens indienster Anita Oosterhof zijn er verder weinig tot geen dierenwinkels in de buurt met zo'n uitgebreid assortiment.

“Dierliefhebbende Dordtenaren woonachtig in de buurt van dit Jumperfiliaal (en hun dieren) constateren dat deze Jumper niet mag verdwijnen, omdat er veel mensen heengaan die niet in staat zijn om naar een dierenwinkel verder weg te gaan, of dit niet willen. Verder is het ook helemaal niet nodig om deze Aldi uit te breiden naar 'grootste Aldi van Nederland' want er komen toch niet heel veel mensen extra heen daardoor”, zo meldt ze in het bericht.

Ze wil daarom dan ook dat de Jumper blijft of ergens niet veel verder heen verhuist.

De petitie is te vinden op petities.nl.

Lees ook

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

fotopersburobusink

Grote brand verwoest volkstuintjes, paard raakt gewond

Aan de Arie Schaapweg in Dordrecht is vrijdagochtend brand uitgebroken in een schuur. Daarbij kwam veel rook vrij. Inmiddels is de brand onder controle, maar nog niet volledig geblust.

fandag fc dordrecht

Fandag FC Dordrecht: stormbaan, muurkunst en talloze handtekeningen

Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.

politie 02

Man steekt slachtoffer met schroevendraaier

De politie heeft een 23-jarige man uit Ridderkerk aangehouden na een steekincident in dat dorp. Dat gebeurde met een schroevendraaien even voor 22.00 uur in de Coosje Ayalstraat. Het slachtoffer zou een 15-jarige jongen zijn, die ter plaatse behandeld kon worden door ambulancepersoneel en niet naar het ziekenhuis hoefde.

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

pandgeslotenrid

Woning gesloten na vondst wapens en munitie

Een huis aan de Spuistraat in Ridderkerk is woensdag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwijk. In het huis trof de politie wapens en munitie aan.