gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Petitie gestart voor behoud Jumper

e9e63fe9c9accbf87606e11773cb4f4e

Een Dordtse is een petitie gestart voor het behoud van de Jumper aan de Dubbeldamseweg.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Aldi wil uitbreiden aan de Dubbeldamseweg, daarom moet Jumper weg. Volgens indienster Anita Oosterhof zijn er verder weinig tot geen dierenwinkels in de buurt met zo'n uitgebreid assortiment.

“Dierliefhebbende Dordtenaren woonachtig in de buurt van dit Jumperfiliaal (en hun dieren) constateren dat deze Jumper niet mag verdwijnen, omdat er veel mensen heengaan die niet in staat zijn om naar een dierenwinkel verder weg te gaan, of dit niet willen. Verder is het ook helemaal niet nodig om deze Aldi uit te breiden naar 'grootste Aldi van Nederland' want er komen toch niet heel veel mensen extra heen daardoor”, zo meldt ze in het bericht.

Ze wil daarom dan ook dat de Jumper blijft of ergens niet veel verder heen verhuist.

De petitie is te vinden op petities.nl.

Lees ook

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.

foto ton

Zondag op TV Dordrecht: Herdenkingsconcert Johan de Witt

Een van de hoogtepunten van het Johan de Witt-herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag nog een keer te zien op TV Dordrecht.

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.