Dordrecht, Netherlands

Petitie tegen eigenaresse mishandelde mopshond Lola

Een bezorgde burger, die de straf voor de eigenaresse van de mishandelde mopshond Lola te laag vindt, is een petitie gestart.
Jordy Nijenhuis | 23 oktober 2018 14:08 | Aangepast op 23 oktober 2018 14:08
Brenda Wouda, die de petitie op Petities24 is gestart, geeft aan het 'belachelijk' te vinden dat de geldboete van 300 euro als straf aan de eigenaresse is opgelegd. Zij vindt dat de straf zwaarder zou moeten zijn. "Dit is namelijk niet haar eerste hondje die zij zo behandeld", geeft Wouda aan. Ook geeft ze aan bij 40.000 handtekeningen naar de Tweede Kamer te gaan.

Lola is op donderdag 12 oktober onder een balkon aan de Thorbeckeweg in Crabbehof gevonden door een buurvrouw. Het beestje zat in elkaar gedoken met een bloedlip. Op dit moment wordt zij behandeld bij Dierentehuis Louterbloemen.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Lees ook

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...

LUISTER: Geen huis te krijgen, dus woon je bij je schoonouders

Noodgedwongen wonen bij je schoonouders, omdat de straat geen optie is. Het is de realiteit voor het...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...