gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Petticoats en vetkuiven bij Rockabilly Square

da4844b78525d3edec34df30e3dc9a39

Volop genieten van muziek uit de jaren 50 en 60 zondagmiddag  tijdens Rockabilly Square. Daarnaast zijn er ook oude voertuigen te zien en vintage spullen te koop.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Tijdens deze vijfde editie is er ook een extra podium, maar dit is niet speciaal voor deze gelegenheid. “Ik probeerde het twee jaar geleden ook al maar toen is het met de samenwerking van een café niet gelukt en dit jaar wel. Het komt zo mooi uit dat het de vijfde editie is", vertelt Wendy Stendert, organisator van het evenement.

Naast het extra podium is het terrein ook uitgebreid en staan er extra foodtrucks. Om het evenement duurzamer te maken zijn er speciale herbruikbare bekers gemaakt. “Op deze manier hebben de mensen ook een aandenken om mee naar huis te nemen en het is gelijk beter voor het milieu.”

Het is niet verplicht om een petticoat te dragen of een vetkuif te hebben, maar die zijn zeker welkom. Rockabilly Square begint zondag middag om 12.00 uur.&t=67s

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.