Tijdens deze vijfde editie is er ook een extra podium, maar dit is niet speciaal voor deze gelegenheid. “Ik probeerde het twee jaar geleden ook al maar toen is het met de samenwerking van een café niet gelukt en dit jaar wel. Het komt zo mooi uit dat het de vijfde editie is", vertelt Wendy Stendert, organisator van het evenement.
Naast het extra podium is het terrein ook uitgebreid en staan er extra foodtrucks. Om het evenement duurzamer te maken zijn er speciale herbruikbare bekers gemaakt. “Op deze manier hebben de mensen ook een aandenken om mee naar huis te nemen en het is gelijk beter voor het milieu.”
Het is niet verplicht om een petticoat te dragen of een vetkuif te hebben, maar die zijn zeker welkom. Rockabilly Square begint zondag middag om 12.00 uur.&t=67s