gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Peuters krijgen rondleiding in het Dordrechts Museum

0ad93879896f51e6aa721a6d27c904e7

Peuters van kinderdagopvang het COKD zijn vandaag in plaats van een dagje kinderopvang naar het Dordrecht Museum geweest.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In samenwerking met de stichting Kunstfanaatjes kregen zij op een leuke manier een tour door het museum. Doel van de dag is om te laten zien dat voor jongere kinderen tot 5 jaar een museum ook heel interessant en leerzaam kan zijn. Het is goed voor hun ontwikkeling om kennis te maken met cultuur. In plaats van een traditionele rondtour worden de kinderen spelenderwijs meegenomen door het museum. Ze doen spelletjes, bekijken vormen en er wordt geteld.


Het Dordrechts museum richt zich normaliter op kinderen van de basisschool. Stichting Kunstfanaatjes vond dat het anders kon en dat ook de kleine kinderen kennis kunnen maken met het museum. Een bezoek aan het museum is goed voor de ontwikkeling van onder andere hersens, taal en sociale vaardigheden.


Wil jij ook met je peuter naar het Dordrechts museum? Neem dan contact op met stichting Kunstfanaatjes.

Lees ook

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

artikelfoto begroting

Gemeente grijpt in om begroting op orde te krijgen: OZB omhoog en minder wethoudersposten

Het college van burgemeester en wethouders van Papendrecht wil de onroerendezaakbelasting (OZB) verhogen en besparen op de eigen loonkosten. De maatregelen maken deel uit van de begroting voor 2027, waarmee het college de inkomsten en uitgaven dat jaar structureel in balans wil brengen. Voor de jaren daarna worden opnieuw tekorten voorspeld.

foto ongeluk wielwijk apotheek

Bestuurster rijdt tegen muur van apotheek, vrouw nagekeken

Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.