gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Peuters krijgen rondleiding in het Dordrechts Museum

0ad93879896f51e6aa721a6d27c904e7.jpg

Peuters van kinderdagopvang het COKD zijn vandaag in plaats van een dagje kinderopvang naar het Dordrecht Museum geweest.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In samenwerking met de stichting Kunstfanaatjes kregen zij op een leuke manier een tour door het museum. Doel van de dag is om te laten zien dat voor jongere kinderen tot 5 jaar een museum ook heel interessant en leerzaam kan zijn. Het is goed voor hun ontwikkeling om kennis te maken met cultuur. In plaats van een traditionele rondtour worden de kinderen spelenderwijs meegenomen door het museum. Ze doen spelletjes, bekijken vormen en er wordt geteld.


Het Dordrechts museum richt zich normaliter op kinderen van de basisschool. Stichting Kunstfanaatjes vond dat het anders kon en dat ook de kleine kinderen kennis kunnen maken met het museum. Een bezoek aan het museum is goed voor de ontwikkeling van onder andere hersens, taal en sociale vaardigheden.


Wil jij ook met je peuter naar het Dordrechts museum? Neem dan contact op met stichting Kunstfanaatjes.

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.