Dordrecht, Netherlands

Pijnlijk seizoen dreigt voor FC Dordrecht na nieuwe, ruime nederlaag

Een belangrijke wedstrijd tegen Jong FC Utrecht heeft voor FC Dordrecht een pijnlijk resultaat opgeleverd. De Schapekoppen kregen kansen om met een voorsprong de rust in te gaan, maar misten deze en zagen de bezoekers in de tweede helft het duel met 0-3 naar zich toetrekken.
Corrado Francke | 3 november 2020 21:35 | Aangepast op 3 november 2020 21:35
De thuisclub had het al snel na de aftrap zwaar, want doelman Anthony Swolfs moest in de eerste vijf minuten drie keer reddend optreden. De eerste serieuze kans van de Dordtenaren was na acht minuten, maar Richie Musaba vond de handschoenen van Utrecht-goalie Ahmed Azmi.

Lat

Na een kwartier kon Gianni dos Santos de Schapekoppen op 1-0 schieten, maar schoot verwoestend hard op de lat. Uit een counter hadden de bezoekers op voorsprong moeten komen, maar doelman Swolfs was met een redding opnieuw belangrijk.

De Schapekoppen dachten een minuut voor rust alsnog de voorsprong te pakken, maar de bal was volgens de scheidsrechter al over de achterlijn geweest voordat Musaba binnenschoot. De Dordtenaren dachten hier anders over, maar moesten genoegen nemen met een 0-0 ruststand.

Tegentreffer

Ook in de tweede helft ontbrak het te vaak aan overtuiging bij de club aan de Krommedijk. Na 56 minuten was het Jeredy Hilterman die FC Dordrecht met de neus op de feiten drukte en Jong FC Utrecht op voorsprong bracht.

Schuurman

Lichtpuntje was de terugkeer van Jari Schuurman, die na lang blessureleed als invaller weer minuten kon maken. Ook hij kon echter niet voorkomen dat de Utrechters via Hilterman de voorsprong verdubbelden.

Een slotoffensief was ook niet aan FC Dordrecht besteed. De marge werd alleen maar groter en pijnlijker toen Justin Lonwijk overtuigend de 0-3 tegen de touwen knalde. FC Dordrecht-invaller Veron Parkes kwam in de slotminuten nog het dichtste bij een goal, maar schampte de paal.

De Dordtenaren kregen het al vijf keer achter elkaar niet voor elkaar om te winnen van Jong FC Utrecht. Daar kwam ook dinsdag met de 0-3 nederlaag geen verandering in.

Opstelling FC Dordrecht

Anthony Swolfs, Robin Polley, Özgür Aktas, Dehninio Mühringen, Bradley Vliet (Jurrian Hobbel/67), Nikki Baggerman (Jari Schuurman/70), Richie Musaba (Kürsad Sürmeli/78), Kevin Vermeulen, Gianni dos Santos, Nikolas Agrafiotis, Arsenio Valpoort (Veron Parkes/78)

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...