Dordrecht, Netherlands

Pijnlijk seizoen dreigt voor FC Dordrecht na nieuwe, ruime nederlaag

Een belangrijke wedstrijd tegen Jong FC Utrecht heeft voor FC Dordrecht een pijnlijk resultaat opgeleverd. De Schapekoppen kregen kansen om met een voorsprong de rust in te gaan, maar misten deze en zagen de bezoekers in de tweede helft het duel met 0-3 naar zich toetrekken.
Corrado Francke | 3 november 2020 21:35 | Aangepast op 3 november 2020 21:35
De thuisclub had het al snel na de aftrap zwaar, want doelman Anthony Swolfs moest in de eerste vijf minuten drie keer reddend optreden. De eerste serieuze kans van de Dordtenaren was na acht minuten, maar Richie Musaba vond de handschoenen van Utrecht-goalie Ahmed Azmi.

Lat

Na een kwartier kon Gianni dos Santos de Schapekoppen op 1-0 schieten, maar schoot verwoestend hard op de lat. Uit een counter hadden de bezoekers op voorsprong moeten komen, maar doelman Swolfs was met een redding opnieuw belangrijk.

De Schapekoppen dachten een minuut voor rust alsnog de voorsprong te pakken, maar de bal was volgens de scheidsrechter al over de achterlijn geweest voordat Musaba binnenschoot. De Dordtenaren dachten hier anders over, maar moesten genoegen nemen met een 0-0 ruststand.

Tegentreffer

Ook in de tweede helft ontbrak het te vaak aan overtuiging bij de club aan de Krommedijk. Na 56 minuten was het Jeredy Hilterman die FC Dordrecht met de neus op de feiten drukte en Jong FC Utrecht op voorsprong bracht.

Schuurman

Lichtpuntje was de terugkeer van Jari Schuurman, die na lang blessureleed als invaller weer minuten kon maken. Ook hij kon echter niet voorkomen dat de Utrechters via Hilterman de voorsprong verdubbelden.

Een slotoffensief was ook niet aan FC Dordrecht besteed. De marge werd alleen maar groter en pijnlijker toen Justin Lonwijk overtuigend de 0-3 tegen de touwen knalde. FC Dordrecht-invaller Veron Parkes kwam in de slotminuten nog het dichtste bij een goal, maar schampte de paal.

De Dordtenaren kregen het al vijf keer achter elkaar niet voor elkaar om te winnen van Jong FC Utrecht. Daar kwam ook dinsdag met de 0-3 nederlaag geen verandering in.

Opstelling FC Dordrecht

Anthony Swolfs, Robin Polley, Özgür Aktas, Dehninio Mühringen, Bradley Vliet (Jurrian Hobbel/67), Nikki Baggerman (Jari Schuurman/70), Richie Musaba (Kürsad Sürmeli/78), Kevin Vermeulen, Gianni dos Santos, Nikolas Agrafiotis, Arsenio Valpoort (Veron Parkes/78)

Lees ook

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...