gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pinautomaten voortaan 's nachts dicht vanwege plofkraken

5b655953b92485339eb82a4dab8fd540

Voortaan kan je ‘s nachts niet meer pinnen. Vanwege de verhoogde kans op plofkraken zijn alle pinautomaten voortaan tussen 23:00 en 07:00 uur ‘s ochtends gesloten. Bij automaten van ABN-AMRO was al langer geen geld te krijgen.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
Deze maatregel is genomen omdat de meeste plofkraken na het pinnen van een klein bedrag plaatsvinden. Dan staat namelijk de gleuf van de automaat open waardoor het makkelijker is om een explosief te plaatsen. Door de automaten 's nachts uit te zetten verminder je dus de kans op een plofkraak

Bij een rondvraag in het Dordtse Centrum hebben mensen weinig problemen met de nachtelijke afsluiting van de pinautomaten. ‘s Nachts wordt er namelijk maar 2 procent van alle pintransacties gedaan. Daarnaast is het zo dat maar 37 procent van alle betalingen contant gedaan wordt.

Lees ook

politie 01

Jongen (17) zwaar mishandeld bij uitgaansgelegenheid

Een 17-jarige jongen uit Zwijndrecht is afgelopen weekend zwaar mishandeld in Rotterdam. Hij raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.

vandievanderduijnschouten

Voormalig wethouders uit Ambacht en Ridderkerk voorgedragen als wethouder Papendrecht

De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

parkerencontantloos

Parkeren bij ziekenhuis kan niet meer contant worden betaald

Wie regelmatig met de auto naar het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht gaat, moet er rekening mee houden dat er binnenkort niet meer contant kan worden betaald voor het parkeren. De eigenaar van het parkeerterrein, de gemeente Dordrecht, heeft dit besloten.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.