Dordrecht, Netherlands

Pinnen in de bus

Geen gedoe meer met kleingeld: vanaf 1 december kan je na 19:00 alleen nog maar contactloos betalen in de bussen van Arriva. Uiteindelijk wil Arriva in 2018 overstappen op enkel cashloos betalen.
Carlijn Kruidhof | 22 november 2017 11:27 | Aangepast op 22 november 2017 11:27
Naar aanleiding van een aantal overvallen in 2016 is Arriva bezig met een aantal maatregelen om geen contant geld meer te hebben in de bussen. Vanaf 1 december is het elke dag na 19:00 daarom alleen nog maar mogelijk om te pinnen of met de OV-chipkaart te betalen. Volgens Arriva wordt hiermee de veiligheid van zowel de buschauffeur als de reiziger verbeterd.

Het uiteindelijke doel is om geen contant geld meer te hebben in de bussen. Vanaf 1 februari 2018 kan er alleen nog maar cashloos worden betaald.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...