Dordrecht, Netherlands

'Pinnen, ja graag' bij Apotheek Stadspolders

Er is een nieuw beleid bij de apotheek in het gezondheidscentrum in Stadspolders. Sinds 1 januari 2019 kun je daar alleen maar pinnen.
Aike van den Heuvel | 14 januari 2019 16:39 | Aangepast op 14 januari 2019 16:39
Ze hebben gemerkt dat het aantal overvallen bij apotheken stijgt en willen hun veiligheid waarborgen. Ook hebben ze gemerkt dat het aantal contante betaling de afgelopen periode flink verminderd is mede doordat de bijbetaling van medicijnen eerst contant bij de balie betaald werd maar dat gaat sinds 1 januari via de zorg verzekering. Om deze redenen hebben ze besloten om over te gaan op bijna helemaal pin betalen.


Mensen die, om wat voor reden dan ook, geen pinpas hebben kunnen ook gewoon terecht bij de apotheek. Eerst kijken ze of er mogelijkheid is tot automatisch incasso maar als dat niet mogelijk is dan kunnen klanten ook gewoon contant betalen.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...