Dordrecht, Netherlands

Pittig gesprek gemeente met DuPont en Chemours

DuPont en Chemours zijn donderdag op het matje geroepen door burgemeester Brok en wethouder Rik van der Linden. Volgens de wethouder was het een pittig gesprek. “We waren heel confronterend, want we vinden het onacceptabel dat het is gebeurd. We vinden echt dat er wat moet gebeuren.”
Petra Scheurwater | 30 september 2016 12:03 | Aangepast op 30 september 2016 12:03
Zowel de directeur van Chemours als van DuPont waren bij het gesprek aanwezig. Volgens Van der Linden worden Chemours en DuPont makkelijk verwisseld. “Vroeger was het DuPont, nu heb je Chemours en DuPont. Chemours houdt de vergunning van het terrein en heeft dus een relatie met wat DuPont aan het doen is. Dus het is essentieel dat je beide directeuren spreekt.”


De directeur van Chemours, Erik Meijer, laat daarover in een officiële reactie van Chemours weten dat “hoewel de aanleiding voor dit gesprek lag bij de ophef over

Meest gelezen

Gewonde bij schietpartij Dordrecht, 19-jarige vast

Pascalle van Werkhoven | 27 apr 2025 09:21

Lees ook

Chocoladewinkel overvallen, dader met mes neemt onbekend geldbedrag mee

Chocoladewinkel Olala in Dordrecht is maandagmiddag overvallen. De overval vond rond 15:00 uur plaat...

Ziekenhuis kijkt terug op druk weekend: veel drank- en drugsgebruik en botbreuken

De spoedeisende hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft een extra druk weekend ...

Zwemplas Merwelanden blijkt schoon genoeg, negatief advies wordt opgeheven

Goed nieuws nu de zomer in aantocht is. Vanaf 1 mei kan er weer gezwommen worden bij de Merwelanden....

Huisdier in urn zonder CO2-uitstoot: 'Gesproeid, week gemaakt en opgelost'

Het proces lijkt op cremeren, maar werkt net iets anders, is goedkoper én er komt geen CO2 bij vrij....

Unieke expositie: 70 posters met oorlogsverhalen uit deze dorpen

De jaarlijkse oorlogsherdenking in het Nieuw-Lekkerlandse Wielewaalpark heeft dit jaar een nieuw asp...

Gewonde bij schietpartij Dordrecht, 19-jarige vast

De politie heeft een 19-jarige Dordtenaar aangehouden voor een schietpartij in de Dordtse wijk Dubbe...