Dordrecht, Netherlands

Pittige loting voor FC Dordrecht in KNVB Beker

FC Dordrecht heeft eredivisionist FC Utrecht geloot als tegenstander in de eerste ronde van de KNVB Beker. De thuiswedstrijd tegen de Domstedelingen wordt op 26, 27 of 28 oktober gespeeld.
Corrado Francke | 5 oktober 2020 14:37 | Aangepast op 5 oktober 2020 14:37
De laatste keer dat de Schapekoppen tegen FC Utrecht speelden, was in het seizoen 2014/2015. Deze twee eredivisie-wedstrijden werden onder leiding van Ernie Brandts verloren (1-3 en 6-1). Rick ten Voorde en Josimar Lima waren in die wedstrijden de doelpuntenmakers bij de Dordtenaren.

Vorig jaar won FC Dordrecht in de eerste ronde van de KNVB Beker tegen MVV Maastricht dankzij een hattrick van Anass Achahbar, maar een ronde verder bleek Heracles Almelo met 3-0 te sterk.

Het is nog onduidelijk of de wedstrijd met of zonder publiek wordt gespeeld. De landelijk geldende maatregel die supporters bij sportwedstrijden verbiedt, geldt voorlopig tot 20 oktober.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...