Dordrecht, Netherlands

PK's voor kids 2015

Autoliefhebbers opgelet. Zaterdag 13 juni rijden door het centrum van Dordrecht zo’n vijftig luxe en zeldzame sportauto’s. Het evenement 'PK's voor Kids', wordt voor de derde keer georganiseerd door serviceclub Ronde Tafel 23 uit Dordrecht.
Jan Bouwens | 9 juni 2015 11:53 | Aangepast op 9 juni 2015 11:53
Op de passagiersstoelen zitten kinderen die onder behandeling staan van het Albert Schweitzer Ziekenhuis in Dordrecht. Na het succes van de voorgaande edities, is volgens de organisators een traditie geboren. Medeorganisator Erwin Nijhoff: “We hebben zoveel goede reacties gekregen dat we direct aan de slag zijn gegaan om ook dit jaar weer een geweldige stoet auto’s bij elkaar te brengen.”

De merken zijn niet mis. Onder de stoet bevinden zich Ferrari's, Porsches, Maserati's, Aston Martins, Bentleys, een Corvette en een Tesla.

De tocht begint ’s ochtends vroeg op de grote parkeerplaats van het FC Dordrecht stadion. Na een lunch bij FC Dordrecht is er vanaf 13:00 uur een tweede tocht door het centrum van Dordrecht. Die stoet zal worden begeleid door motoren.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...