Dordrecht, Netherlands

PK’s voor Kids 2018, spektakel op het water

De aflevering van PK’s voor Kids van dit jaar belooft een nog groter feest te worden dan in de afgelopen jaren, want er wordt gevaren!
Gert van der Steen | 17 mei 2018 12:10 | Aangepast op 17 mei 2018 12:10
De laatste vijf jaar organiseerde de Ronde Tafel Dordrecht een bijzondere autorit met exclusieve auto’s voor langdurig zieke kinderen.

Deze editie vindt op het water plaats. Met 15 luxe boten, van ‘Saint Tropez’-jachten tot snelle Italiaanse boten, worden twee tochten gemaakt. Nieuw is dit jaar dat niet alleen zo’n 40 kinderen met hun begeleiders mee kunnen, maar ook andere leden van het gezin. Die maken de tocht samen met de organisatie op een Rotterdamse partyboot. Bij elkaar gaat het om rond 250 mensen.

Daarnaast geven allerlei andere ‘waterige’ organisaties acte de presence. Zo zijn o.a. de Reddingsbrigade, de KNRM en mogelijk de blusboot van de brandweer bij het evenement aanwezig.

Alle activiteit start vanaf het Duivelseiland (Krabbegors) bij de vestiging van Rijkswaterstaat. ´s Ochtends om 11.00 uur wordt een tocht gemaakt naar het Drierivierenpunt en om 14.00 uur gaat de tocht over de Dordtse Kil naar de Moerdijkbrug. Om 16.00 uur wordt het evenement afgesloten.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...