Dordrecht, Netherlands

PK’s voor Kids 2018, spektakel op het water

De aflevering van PK’s voor Kids van dit jaar belooft een nog groter feest te worden dan in de afgelopen jaren, want er wordt gevaren!
Gert van der Steen | 17 mei 2018 12:10 | Aangepast op 17 mei 2018 12:10
De laatste vijf jaar organiseerde de Ronde Tafel Dordrecht een bijzondere autorit met exclusieve auto’s voor langdurig zieke kinderen.

Deze editie vindt op het water plaats. Met 15 luxe boten, van ‘Saint Tropez’-jachten tot snelle Italiaanse boten, worden twee tochten gemaakt. Nieuw is dit jaar dat niet alleen zo’n 40 kinderen met hun begeleiders mee kunnen, maar ook andere leden van het gezin. Die maken de tocht samen met de organisatie op een Rotterdamse partyboot. Bij elkaar gaat het om rond 250 mensen.

Daarnaast geven allerlei andere ‘waterige’ organisaties acte de presence. Zo zijn o.a. de Reddingsbrigade, de KNRM en mogelijk de blusboot van de brandweer bij het evenement aanwezig.

Alle activiteit start vanaf het Duivelseiland (Krabbegors) bij de vestiging van Rijkswaterstaat. ´s Ochtends om 11.00 uur wordt een tocht gemaakt naar het Drierivierenpunt en om 14.00 uur gaat de tocht over de Dordtse Kil naar de Moerdijkbrug. Om 16.00 uur wordt het evenement afgesloten.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...