Dordrecht, Netherlands

Plan voor wateroverlast in parken

Na een flinke regenbui blijft in het Wielwijk-, Weizigt- en Wantijpark altijd veel water staan. Het water kan niet door de toplaag heen maar de drainage werkt niet naar behoren.
Wilianne Schakel | 22 februari 2016 13:25 | Aangepast op 22 februari 2016 13:25
De gemeenteraad is van mening dat hier werk van gemaakt moet worden.

Op aandringen van de Dordste politiek gaat wethouder RinetteReynvaan de komende maanden een plan van aanpak maken. Deze moet in september klaar zijn.

Er is geen extra budget voor. Er wordt geschoven worden met de budgets. Het wordt betaald uit de begroting van het gemeentelijk rioleringsplan.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

FC Dordrecht neemt het in de laatste thuiswedstrijd op tegen het belofte elftal van Ajax. Hiermee ko...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...