Dordrecht, Netherlands

Plan voor wateroverlast in parken

Na een flinke regenbui blijft in het Wielwijk-, Weizigt- en Wantijpark altijd veel water staan. Het water kan niet door de toplaag heen maar de drainage werkt niet naar behoren.
Wilianne Schakel | 22 februari 2016 13:25 | Aangepast op 22 februari 2016 13:25
De gemeenteraad is van mening dat hier werk van gemaakt moet worden.

Op aandringen van de Dordste politiek gaat wethouder RinetteReynvaan de komende maanden een plan van aanpak maken. Deze moet in september klaar zijn.

Er is geen extra budget voor. Er wordt geschoven worden met de budgets. Het wordt betaald uit de begroting van het gemeentelijk rioleringsplan.

Lees ook

Ben Corino brengt eerst plaat uit; O Schapenkop…..

Oh Denneboom, Oh Denneboom, maar dan op z'n Dordts. Dan krijg je natuurlijk O Schapekop, O Schapekop...

Lokale cadeautjes worden bezorgd met de tax

De gemeente Dordrecht komt samen met Dordrecht Marketing en de POBD met extra initiatieven om ondern...

Te veel gasten negeren bezoekregel, ziekenhuis neemt maatregelen: ‘Discussiëren kost veel tijd en energie’

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat gasten die de bezoekregeling negeren niet meer toelaten tot he...

Blij met de boosterprik op tweede kerstdag: 'Een mooi kerstcadeautje'

Geen bezoekje aan de meubelboulevard, dit jaar op tweede kerstdag en ook naar het Kerstcircus zit er...

Dit zijn de maatregelen rondom oud en nieuw

Net als vorig jaar is er komende jaarwisseling weer een aantal maatregelen getroffen. Ook al verschi...

Beperkte kans op overlast door hoge waterstand woensdagavond

Het rivierwater rondom het eiland van Dordrecht is hoger dan gebruikelijk, meldt gemeente op Faceboo...