Dordrecht, Netherlands

Plan voor wateroverlast in parken

Na een flinke regenbui blijft in het Wielwijk-, Weizigt- en Wantijpark altijd veel water staan. Het water kan niet door de toplaag heen maar de drainage werkt niet naar behoren.
Wilianne Schakel | 22 februari 2016 13:25 | Aangepast op 22 februari 2016 13:25
De gemeenteraad is van mening dat hier werk van gemaakt moet worden.

Op aandringen van de Dordste politiek gaat wethouder RinetteReynvaan de komende maanden een plan van aanpak maken. Deze moet in september klaar zijn.

Er is geen extra budget voor. Er wordt geschoven worden met de budgets. Het wordt betaald uit de begroting van het gemeentelijk rioleringsplan.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...

Regiogenoten kennen eerste tegenstander op WK darts: 'Had slechter gekund'

Wesley Plaisier uit Hendrik-Ido-Ambacht neemt het in de eerste ronde van het WK darts op tegen Lukas...