Dordrecht, Netherlands

Plan voor wateroverlast in parken

Na een flinke regenbui blijft in het Wielwijk-, Weizigt- en Wantijpark altijd veel water staan. Het water kan niet door de toplaag heen maar de drainage werkt niet naar behoren.
Wilianne Schakel | 22 februari 2016 13:25 | Aangepast op 22 februari 2016 13:25
De gemeenteraad is van mening dat hier werk van gemaakt moet worden.

Op aandringen van de Dordste politiek gaat wethouder RinetteReynvaan de komende maanden een plan van aanpak maken. Deze moet in september klaar zijn.

Er is geen extra budget voor. Er wordt geschoven worden met de budgets. Het wordt betaald uit de begroting van het gemeentelijk rioleringsplan.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...