Dordrecht, Netherlands

Plannenmakers komen bij elkaar in de Bieb

In de bibliotheek komen iedere derde donderdag van de maand ervaren en beginnende initiatiefnemers bij elkaar om nieuwe ideeën voor de stad te bespreken.
Sofia Letova | 20 april 2017 14:11 | Aangepast op 20 april 2017 14:11
Initiatiefnemers, professionals en ambtenaren komen samen met als doel elkaar te inspireren, netwerken te delen en kennis te delen. Ook initiatiefnemers die al bezig zijn met hun idee zijn aanwezig. Het Initiatievenknooppunt biedt de gelegenheid om te praten en ervaringen te delen. Bezoekers die komen met een concrete vraag, gaan op zoek naar iemand die hen verder kan helpen. Er wordt niet alleen gepraat, maar er wordt ook geholpen een plan te realiseren.

De bijeenkomst vindt plaats tussen 10.00 - 12.00 uur. Iedereen die werkt aan een idee of geïnteresseerd is in wat er allemaal gebeurt in Dordrecht is welkom. De toegang is gratis.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...