gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ploeterend FC Dordrecht start seizoen met nederlaag tegen Roda JC

5143a5e3647fa38a283334c3d75877f3

FC Dordrecht is vrijdag het nieuwe seizoen in de Keuken Kampioen Divisie teleurstellend begonnen. In eigen huis was Roda JC – de afgelopen jaren toch al angstgegner van de Dordtenaren, met 0-2 te sterk. Beide goals vielen voor rust.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Hoewel Roda JC vaker de bal had in de openingsminuten, was de eerste poging er een van FC Dordrecht. Aanwinst Boubakar Camara schoot net over. Het Limburgse antwoord kwam van linksbuiten Bryan Limbombe. De Dordtse defensie kreeg maar geen grip op de aalvlugge aanvaller, die na een kwartier helemaal vrij stond en een aanval over rechts tot doelpunt verwerkte: 0-1.

Zoeken en ploeteren
De thuisclub bleef, zowel aanvallend als defensief, zoeken en ploeteren. Na een halfuur werd een corner niet weggewerkt en gaf verdediger Guus Joppen het laatste zetje. Zo stond FC Dordrecht met 0-2 achter en werd het, na alle positieve woorden in de voorbereiding, even flink met de neus op de feiten gedrukt.

Wel hadden de Schapekoppen pech toen een doelpunt van Camara, na goed werk van de jonge verdediger Jerailly Wielzen, werd afgekeurd. Trainer Michele Santoni fronste zijn wenkbrauwen en zag even later hoe doelman Liam Bossin de derde treffer van Roda voorkwam na een poging van Mohamed Mallahi.

Of de bezoekers na rust wat gas terugnamen of FC Dordrecht verdedigend minder weggaf: na rust kreeg de ploeg van trainer Michele Santoni iets meer grip op het duel. Alleen Roda-middenvelder Benjamin Bouchouari werd nog gevaarlijk namens de geelzwarten. Eén keer schoot hij net naast, de andere poging strandde op de vuisten van Bossin.

Teleurstelling
Aan de overzijde toonde invaller Malhory Noc zijn kunnen door een aantal keer gevaarlijk te worden, maar het aanvallende totaalplaatje was onvoldoende. Het bleef 0-2 en zo kende FC Dordrecht een teleurstellende seizoensopener.

Over tien dagen, op maandag 15 augustus, is Jong PSV in Eindhoven de volgende tegenstander.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Van Huizen, El Azzouzi, Van der Avert (Doesburg/80); Wielzen (Abali/80), Suray, Schuurman, Savastano (Reemst/66); Camara (Noc/61), Longo, Tremour (Miceli/61)

Trainer Michele Santoni reageert teleurgesteld na het duel met Roda JC:

Lees meer over:

Lees ook

trouwen pexels

Alle zilveren bruidsparen verzamelen, bijzonder jubileumfeest op komst

Wie dit jaar 25 jaar huwelijk viert, kan zich opmaken voor een bijzonder feest. De gemeente Dordrecht staat namelijk stil bij 25 jaar huwelijk voor paren van hetzelfde geslacht. En voor dat feest zijn alle jubilerende bruidsparen uitgenodigd.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

treindordt

'Zorgwekkende situatie': politie pakt dronken ouders op die met baby in trein zitten

De politie heeft afgelopen weekend twee dronken ouders opgepakt in de trein. Zij hadden hun kindje van nog geen jaar oud bij zich, maar waren niet in staat om voor het kind te zorgen. Agenten spreken over een "zorgwekkende situatie".

rtvpapendrechtgemeenteraad

'Brede middencoalitie' moet Papendrecht gaan besturen, zonder PVV

De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.