gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ploeterend FC Dordrecht start seizoen met nederlaag tegen Roda JC

5143a5e3647fa38a283334c3d75877f3.jpg

FC Dordrecht is vrijdag het nieuwe seizoen in de Keuken Kampioen Divisie teleurstellend begonnen. In eigen huis was Roda JC – de afgelopen jaren toch al angstgegner van de Dordtenaren, met 0-2 te sterk. Beide goals vielen voor rust.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Hoewel Roda JC vaker de bal had in de openingsminuten, was de eerste poging er een van FC Dordrecht. Aanwinst Boubakar Camara schoot net over. Het Limburgse antwoord kwam van linksbuiten Bryan Limbombe. De Dordtse defensie kreeg maar geen grip op de aalvlugge aanvaller, die na een kwartier helemaal vrij stond en een aanval over rechts tot doelpunt verwerkte: 0-1.

Zoeken en ploeteren
De thuisclub bleef, zowel aanvallend als defensief, zoeken en ploeteren. Na een halfuur werd een corner niet weggewerkt en gaf verdediger Guus Joppen het laatste zetje. Zo stond FC Dordrecht met 0-2 achter en werd het, na alle positieve woorden in de voorbereiding, even flink met de neus op de feiten gedrukt.

Wel hadden de Schapekoppen pech toen een doelpunt van Camara, na goed werk van de jonge verdediger Jerailly Wielzen, werd afgekeurd. Trainer Michele Santoni fronste zijn wenkbrauwen en zag even later hoe doelman Liam Bossin de derde treffer van Roda voorkwam na een poging van Mohamed Mallahi.

Of de bezoekers na rust wat gas terugnamen of FC Dordrecht verdedigend minder weggaf: na rust kreeg de ploeg van trainer Michele Santoni iets meer grip op het duel. Alleen Roda-middenvelder Benjamin Bouchouari werd nog gevaarlijk namens de geelzwarten. Eén keer schoot hij net naast, de andere poging strandde op de vuisten van Bossin.

Teleurstelling
Aan de overzijde toonde invaller Malhory Noc zijn kunnen door een aantal keer gevaarlijk te worden, maar het aanvallende totaalplaatje was onvoldoende. Het bleef 0-2 en zo kende FC Dordrecht een teleurstellende seizoensopener.

Over tien dagen, op maandag 15 augustus, is Jong PSV in Eindhoven de volgende tegenstander.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Van Huizen, El Azzouzi, Van der Avert (Doesburg/80); Wielzen (Abali/80), Suray, Schuurman, Savastano (Reemst/66); Camara (Noc/61), Longo, Tremour (Miceli/61)

Trainer Michele Santoni reageert teleurgesteld na het duel met Roda JC:

Lees ook

foto artikel de stemming in Zwijndrecht.jpg

De Stemming in Zwijndrecht: ‘Lang leve de bejaardenhuizen, laat ze maar weer komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Zwijndrecht.

gevangenisdordrecht.png

Personeelslid gevangenis loopt ernstig letsel op door gedetineerde

Een personeelslid van de gevangenis in Dordrecht heeft begin februari ernstig letsel opgelopen door toedoen van een gevangene. Volgens een woordvoerder van de Dienst Justitiele Inrichtingen (DJI) gebruikte de gevangene uit het niets geweld tegen twee personeelsleden tijdens een gesprek met hen.

voorroxane.png

Houden partijen in Dordrecht zich aan de (on)geschreven campagneregels?

De laatste lootjes van de campagnes voor de gemeenteraadsverkiezingen zorgen in Dordrecht voor wat opvallende praktijken. Partijen zijn hun campagneposters recht over die van andere partijen aan het plakken, wat leidt tot bijzondere collages.

AIverkiezingen.png

Politieke partijen gebruiken teksten van lobbyclubs: 'Het moet wel overeenkomen met wat we vinden'

Lobbyteksten van maatschappelijke organisaties en bedrijven komen soms letterlijk terug in de verkiezingsprogramma’s van lokale politieke partijen. Dit blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de Open State Foundation.

Foto voor artikel - web.JPG

Geen ouderbijdrage, wel speciaal fonds: iedereen kan speciale lessen en uitjes sponsoren

Hoe zorg je als school voor uitstapjes en speciale lessen als daar geen geld voor is? De Nestas scholengroep denkt daar een oplossing voor te hebben. Woensdag 18 maart wordt de stichting Vrienden van Nestas gelanceerd.

bosboomtoussaintstraat.jpeg

Kamer gesloten na vondst harddrugs en vuurwapen

Een kamer in een woning aan de Bosboom-Toussaintstraat is door de burgemeester van Dordrecht gesloten. Er is namelijk een grote hoeveelheid aan harddrugs en een vuurwapen met kogels gevonden.