gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ploeterend FC Dordrecht start seizoen met nederlaag tegen Roda JC

5143a5e3647fa38a283334c3d75877f3

FC Dordrecht is vrijdag het nieuwe seizoen in de Keuken Kampioen Divisie teleurstellend begonnen. In eigen huis was Roda JC – de afgelopen jaren toch al angstgegner van de Dordtenaren, met 0-2 te sterk. Beide goals vielen voor rust.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Hoewel Roda JC vaker de bal had in de openingsminuten, was de eerste poging er een van FC Dordrecht. Aanwinst Boubakar Camara schoot net over. Het Limburgse antwoord kwam van linksbuiten Bryan Limbombe. De Dordtse defensie kreeg maar geen grip op de aalvlugge aanvaller, die na een kwartier helemaal vrij stond en een aanval over rechts tot doelpunt verwerkte: 0-1.

Zoeken en ploeteren
De thuisclub bleef, zowel aanvallend als defensief, zoeken en ploeteren. Na een halfuur werd een corner niet weggewerkt en gaf verdediger Guus Joppen het laatste zetje. Zo stond FC Dordrecht met 0-2 achter en werd het, na alle positieve woorden in de voorbereiding, even flink met de neus op de feiten gedrukt.

Wel hadden de Schapekoppen pech toen een doelpunt van Camara, na goed werk van de jonge verdediger Jerailly Wielzen, werd afgekeurd. Trainer Michele Santoni fronste zijn wenkbrauwen en zag even later hoe doelman Liam Bossin de derde treffer van Roda voorkwam na een poging van Mohamed Mallahi.

Of de bezoekers na rust wat gas terugnamen of FC Dordrecht verdedigend minder weggaf: na rust kreeg de ploeg van trainer Michele Santoni iets meer grip op het duel. Alleen Roda-middenvelder Benjamin Bouchouari werd nog gevaarlijk namens de geelzwarten. Eén keer schoot hij net naast, de andere poging strandde op de vuisten van Bossin.

Teleurstelling
Aan de overzijde toonde invaller Malhory Noc zijn kunnen door een aantal keer gevaarlijk te worden, maar het aanvallende totaalplaatje was onvoldoende. Het bleef 0-2 en zo kende FC Dordrecht een teleurstellende seizoensopener.

Over tien dagen, op maandag 15 augustus, is Jong PSV in Eindhoven de volgende tegenstander.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Van Huizen, El Azzouzi, Van der Avert (Doesburg/80); Wielzen (Abali/80), Suray, Schuurman, Savastano (Reemst/66); Camara (Noc/61), Longo, Tremour (Miceli/61)

Trainer Michele Santoni reageert teleurgesteld na het duel met Roda JC:

Lees meer over:

Lees ook

nk2026082193A03708

FC Dordrecht speelt frustrerende wedstrijd tegen Roda JC en gaat ten onder

FC Dordrecht heeft de tweede thuiswedstrijd van het seizoen niet in winst weten om te zetten. Het verloor van met 0-1 van Roda JC Kerkrade. De Schapekoppen kregen pas in de tweede helft echt vat op de tegenstander, die in de eerste helft op voorsprong kwam. De tweede helft blafte Dordt hier en daar wel, maar echt bijten deed het niet.

A16-RWS131023SS001 - WNZ Frank vd Zwan_tcm26-344983

A16 bij Ridderkerk dit weekend afgesloten

De A16 bij Ridderkerk gaat dit weekend dicht vanwege groot onderhoud. Vanaf vrijdagavond 7 augustus 20.00 uur tot maandagochtend 10 augustus 05.00 uur is de snelweg afgesloten tussen knooppunt Ridderkerk en knooppunt Terbregseplein.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.