gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Podcastserie Het Bewoonde Eiland bij Drechtstad FM te beluisteren

Kees Thies schrijft eigenlijk columns, maar maakt in het kader van Dordrecht 800 jaar stad nu een uitstapje naar een ander medium: de podcast. Kees gaat met diverse prominente Dordtenaren aan de wandel. RTV Dordrecht zendt deze podcastserie vanaf zondag uit op Drechtstad FM.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De uitzending van de podcastserie zou eigenlijk vorige week starten, maar dat is wegens een technisch probleem opgeschoven naar aankomende zondag 27 juni. 

In de eerste aflevering loopt Kees door de stad met niemand minder dan burgemeester Wouter Kolff. In de daarop volgende afleveringen spreekt Kees onder meer met kunstenares Mignon Nusteling, schrijfster Caty Kroon en historicus Jaap Bouman.

RTV Dordrecht zendt deze zomer Het Bewoonde Eiland iedere zondag tussen 12.00 en 13.00 uur uit op Drechtstad FM. De afleveringen zijn ook terug te luisteren en de routes mee te wandelen via de website van het project. “En als je dan óók nog eens iemand mee op sleeptouw neemt, dan zie je die stad ineens door hele andere ogen. Dat levert altijd weer nieuwe, frisse inzichten en vermakelijke dialogen op’’, zegt Kees Thies.

Lees ook

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.

IMG-20260811-WA0029

Brand bij geluidswal langs A16, meerdere rijstroken tijdelijk dicht

De begroeiing van een geluidswal langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond in brand gestaan. Meerdere rijstroken richting Ridderkerk gingen tijdelijk dicht zodat de brandweer het vuur kon blussen.