gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Podcastserie Het Bewoonde Eiland bij Drechtstad FM te beluisteren

Kees Thies schrijft eigenlijk columns, maar maakt in het kader van Dordrecht 800 jaar stad nu een uitstapje naar een ander medium: de podcast. Kees gaat met diverse prominente Dordtenaren aan de wandel. RTV Dordrecht zendt deze podcastserie vanaf zondag uit op Drechtstad FM.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De uitzending van de podcastserie zou eigenlijk vorige week starten, maar dat is wegens een technisch probleem opgeschoven naar aankomende zondag 27 juni. 

In de eerste aflevering loopt Kees door de stad met niemand minder dan burgemeester Wouter Kolff. In de daarop volgende afleveringen spreekt Kees onder meer met kunstenares Mignon Nusteling, schrijfster Caty Kroon en historicus Jaap Bouman.

RTV Dordrecht zendt deze zomer Het Bewoonde Eiland iedere zondag tussen 12.00 en 13.00 uur uit op Drechtstad FM. De afleveringen zijn ook terug te luisteren en de routes mee te wandelen via de website van het project. “En als je dan óók nog eens iemand mee op sleeptouw neemt, dan zie je die stad ineens door hele andere ogen. Dat levert altijd weer nieuwe, frisse inzichten en vermakelijke dialogen op’’, zegt Kees Thies.

Lees ook

auto in sloot Rid

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

politie 02

Onveiligheidsgevoel in meeste gemeenten gegroeid, ook ervaren sommigen meer overlast

Het onveiligheidsgevoel van inwoners is in de meeste gemeenten in onze streek gestegen ten opzichte van 2023. Ook ervaren de inwoners van een aantal gemeenten meer overlast in de buurt. Dat blijkt uit de Veiligheidsmonitor, een tweejaarlijks terugkerend bevolkingsonderzoek.

chrishoogerwaard

Voorzitter Sinterklaasintocht krijgt Johan de Wittspeld

Chris Hoogerwaard, een prominent gezicht van de intocht van Sinterklaas in Dordrecht, heeft de Johan de Wittspeld ontvangen. Hij krijgt de gemeentelijke onderscheiding voor zijn langdurige inzet voor de intocht en de Dordtse samenleving.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

thumb website

Reparatie Bethelkerk in volle gang: nieuwe fundering moet verzakking tegengaan

Er wordt hard gewerkt aan de fundering van de Bethelkerk in Zwijndrecht. Door middel van speciale heipalen kan verdere verzakking van de kerk worden voorkomen. Ondanks dat de scheuren er niet door verdwijnen, zorgt het er wel voor dat het niet van kwaad tot erger gaat met de kerk.