Dordrecht, Netherlands

Poffertjes en poppenspeelster bij kindermiddag Binnenvaartmuseum

Aan boord van de René Siegfried is zaterdag 8 augustus een kindermiddag met verschillende activiteiten. Zo is er een poppenspeelster, worden er rondleidingen gehouden en krijgen kinderen poffertjes.
Corrado Francke | 5 augustus 2020 08:30 | Aangepast op 5 augustus 2020 08:30
Poppenspeelster Trees Flameling speelt een voorstelling genaamd “het hondje van koningin Maxima”. Het verhaal is speciaal voor het Binnenvaartmuseum geschreven en heeft natuurlijk een link met de binnenvaart. De voorstelling is geschikt voor kinderen van 4 tot 12 jaar.

Aansluitend is er speciaal voor de kinderen een korte rondleiding door het museum met een ervaren kindergids. En daarna worden er, voor de kinderen die trek hebben, poffertjes geserveerd.

Het museum vraagt te reserveren via telefoonnummer 06-46428542. Volwassenen zijn tijdens de voorstelling niet welkom: zij kunnen terecht in de museumruimtes, de serre en in de buitenaccommodatie.

De toegang en de voorstelling zijn gratis. Het museum is open van 10.00 tot 16.00 uur en is gevestigd aan boord van de René Siegfried, liggende in het Wantij aan Maasstraat 13 in Dordrecht.

Lees ook

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kertspakket. De afgelopen drie dagen stond Wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...