Dordrecht, Netherlands

Poffertjes en poppenspeelster bij kindermiddag Binnenvaartmuseum

Aan boord van de René Siegfried is zaterdag 8 augustus een kindermiddag met verschillende activiteiten. Zo is er een poppenspeelster, worden er rondleidingen gehouden en krijgen kinderen poffertjes.
Corrado Francke | 5 augustus 2020 08:30 | Aangepast op 5 augustus 2020 08:30
Poppenspeelster Trees Flameling speelt een voorstelling genaamd “het hondje van koningin Maxima”. Het verhaal is speciaal voor het Binnenvaartmuseum geschreven en heeft natuurlijk een link met de binnenvaart. De voorstelling is geschikt voor kinderen van 4 tot 12 jaar.

Aansluitend is er speciaal voor de kinderen een korte rondleiding door het museum met een ervaren kindergids. En daarna worden er, voor de kinderen die trek hebben, poffertjes geserveerd.

Het museum vraagt te reserveren via telefoonnummer 06-46428542. Volwassenen zijn tijdens de voorstelling niet welkom: zij kunnen terecht in de museumruimtes, de serre en in de buitenaccommodatie.

De toegang en de voorstelling zijn gratis. Het museum is open van 10.00 tot 16.00 uur en is gevestigd aan boord van de René Siegfried, liggende in het Wantij aan Maasstraat 13 in Dordrecht.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...

Hard- en softdrugs gevonden in panden: burgemeesters grijpen in

De Dordtse burgemeester Nanning Mol heeft meerdere panden in de stad voor drie maanden gesloten na d...

Laatste dag pop-up winkel voor minima: ‘Het is zo mooi om te doen’

De feestdagen komen eraan, maar voor mensen met weinig geld is dat een lastige periode. Daarom is er...