gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Poffertjes en poppenspeelster bij kindermiddag Binnenvaartmuseum

69b7ab3a87900104f53d35e5b3ed4631

Aan boord van de René Siegfried is zaterdag 8 augustus een kindermiddag met verschillende activiteiten. Zo is er een poppenspeelster, worden er rondleidingen gehouden en krijgen kinderen poffertjes.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Poppenspeelster Trees Flameling speelt een voorstelling genaamd “het hondje van koningin Maxima”. Het verhaal is speciaal voor het Binnenvaartmuseum geschreven en heeft natuurlijk een link met de binnenvaart. De voorstelling is geschikt voor kinderen van 4 tot 12 jaar.

Aansluitend is er speciaal voor de kinderen een korte rondleiding door het museum met een ervaren kindergids. En daarna worden er, voor de kinderen die trek hebben, poffertjes geserveerd.

Het museum vraagt te reserveren via telefoonnummer 06-46428542. Volwassenen zijn tijdens de voorstelling niet welkom: zij kunnen terecht in de museumruimtes, de serre en in de buitenaccommodatie.

De toegang en de voorstelling zijn gratis. Het museum is open van 10.00 tot 16.00 uur en is gevestigd aan boord van de René Siegfried, liggende in het Wantij aan Maasstraat 13 in Dordrecht.

Lees ook

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

 De bronzen vrouw op het oorlogsmonument is gestolen

Gemeente verwijdert bronzen beelden na diefstallen: 'Uit voorzorg'

De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - KINDERBOERDERIJ

Dierenvriend Quirijn heeft van zijn hobby zijn werk kunnen maken

Vanaf jongs af aan heeft Quirijn altijd al dieren gehad. Ondertussen verzorgt hij al 27 jaar de dieren op kinderboerderij de Kiboe-hoeve in Zwijndrecht. Monique houdt wel van konijntjes knuffelen, dus neemt ze een kijkje bij de werkzaamheden van Quirijn. Als ze maar geen poep hoeft te scheppen.

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

drugshuissluis

Voorwaardelijke celstraf voor man (35) die hennepkwekerij runde

Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.