gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Poffertjes en poppenspeelster bij kindermiddag Binnenvaartmuseum

69b7ab3a87900104f53d35e5b3ed4631

Aan boord van de René Siegfried is zaterdag 8 augustus een kindermiddag met verschillende activiteiten. Zo is er een poppenspeelster, worden er rondleidingen gehouden en krijgen kinderen poffertjes.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Poppenspeelster Trees Flameling speelt een voorstelling genaamd “het hondje van koningin Maxima”. Het verhaal is speciaal voor het Binnenvaartmuseum geschreven en heeft natuurlijk een link met de binnenvaart. De voorstelling is geschikt voor kinderen van 4 tot 12 jaar.

Aansluitend is er speciaal voor de kinderen een korte rondleiding door het museum met een ervaren kindergids. En daarna worden er, voor de kinderen die trek hebben, poffertjes geserveerd.

Het museum vraagt te reserveren via telefoonnummer 06-46428542. Volwassenen zijn tijdens de voorstelling niet welkom: zij kunnen terecht in de museumruimtes, de serre en in de buitenaccommodatie.

De toegang en de voorstelling zijn gratis. Het museum is open van 10.00 tot 16.00 uur en is gevestigd aan boord van de René Siegfried, liggende in het Wantij aan Maasstraat 13 in Dordrecht.

Lees ook

fatbike 1

Komt er een fatbikeverbod in Papendrecht? Gemeenteraad verdeeld over aanpak

Het leek een gelopen race, maar het tijdelijk college van Papendrecht krijgt een voorgesteld fatbikeverbod niet zomaar door de raad. Vanuit de gemeenteraad klinkt er donderdagavond namelijk veel kritiek op het plan. Zo wordt er geopperd om eerst meer te handhaven op de bestaande regels. “Ik denk dat er flinke boetes moeten worden uitgedeeld voordat het anders wordt”, vertelt D66-raadslid Trijntje van Es.

sliedrechtbaanhoek

Na maanden van spoorproblemen wordt dit talud aangepakt: ‘Trein niet stilgelegd’

Sinds februari is het oppassen geblazen voor treinmachinisten bij station Sliedrecht Baanhoek. Vanwege een verzakt talud moeten treinen zich aan een snelheidsbeperking houden van 40 kilometer per uur. In september is het verstevigen begonnen, maar het zal nog even duren voor de treinen weer met normale snelheid kunnen rijden: “Hopelijk in het eerste kwart van 2027”.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

navigatie apps en pont

Pontjes niet in routeplanner: sommigen sturen je zelfs nog over Papendrechtsebrug

Verschillende routeplanners zijn niet op de hoogte van de afsluiting van de Papendrechtseburg. Zowel bij Google Maps als Apple Kaarten worden fietsers en voetgangers die de Beneden Merwede over willen steken niet naar de gratis pontjes geleid. Soms kun je volgens de navigatie de rivier nog via de brug oversteken.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.