Dordrecht, Netherlands

Politie brengt bos bloemen voor nachtelijk ongemak

Het zal je maar gebeuren, dat de politie midden in de nacht op je deur staat te bonzen terwijl er niks aan de hand is. Het gebeurde afgelopen week een mevrouw in de Stadspolders.
Leo Roubos | 23 maart 2018 10:25 | Aangepast op 23 maart 2018 10:25
Agenten moesten met spoed naar iemand die gevallen was. Via hun navigatiesysteem kregen ze een adres door. Het adres waar ze aanklopten bleek echter het verkeerde te zijn en bleek een paar letters te verschillen.

De vrouw waar ze aanklopten bleek erg geschrokken door het nachtelijk bezoek van de agenten. Gelukkig waren ze nog wel op tijd op het adres waar ze daadwerkelijk moesten zijn.

Agenten Anja Knoop en Evert Muller zijn daarom donderdagmiddag een bloemetje wezen brengen bij de vrouw op het verkeerde adres vanwege het ongemak. De vrouw was er volgens de politie erg blij mee.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...