gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie lost waarschuwingsschoten bij aanhouding (update)

Agenten hebben vanmorgen een vuurwapen gevonden na aanhouding van twee mannen voor een ruzie.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De politie kwam af op een melding dat twee mannen in de Christiaan de Wetstraat voor een huis stonden en een ruitje intikten. Onderweg kregen ze een waarschuwing over mogelijk vuurwapenbezit en ook een signalement.

De mannen gingen er onmiddellijk vandoor bij het zien van de politie, ieder een kant op. Eén van hen weigerde te stoppen, zelfs na een waarschuwingsschot. Een tweede agent moest hem daarvoor onder schot nemen.

De tweede man werd kort daarna gezien op het dak van een schuurtje. Ook hij stopte niet na een waarschuwingsschot, maar werd al snel in een tuin aangehouden.

In een voortuin in de Cronjéstraat werd later een vuurwapen gevonden. Bij de actie werd ook de politiehelicopter ingezet.

De mannen zijn 22 en 21 jaar oud en komen uit Dordrecht en Zwijndrecht.

Lees ook

slaapplek

Mensenhandel of uitbuiting? Tientallen niet-ingeschreven personen gevonden

Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.