Dordrecht, Netherlands

Politie lost waarschuwingsschoten bij aanhouding (update)

Agenten hebben vanmorgen een vuurwapen gevonden na aanhouding van twee mannen voor een ruzie.
Petra Scheurwater | 15 augustus 2016 09:23 | Aangepast op 15 augustus 2016 09:23
De politie kwam af op een melding dat twee mannen in de Christiaan de Wetstraat voor een huis stonden en een ruitje intikten. Onderweg kregen ze een waarschuwing over mogelijk vuurwapenbezit en ook een signalement.

De mannen gingen er onmiddellijk vandoor bij het zien van de politie, ieder een kant op. Eén van hen weigerde te stoppen, zelfs na een waarschuwingsschot. Een tweede agent moest hem daarvoor onder schot nemen.

De tweede man werd kort daarna gezien op het dak van een schuurtje. Ook hij stopte niet na een waarschuwingsschot, maar werd al snel in een tuin aangehouden.

In een voortuin in de Cronjéstraat werd later een vuurwapen gevonden. Bij de actie werd ook de politiehelicopter ingezet.

De mannen zijn 22 en 21 jaar oud en komen uit Dordrecht en Zwijndrecht.

Meest gelezen

'Schokkend, onverwacht en teleurstellend', onbegrip over bezuinigingsvoorstel

Redactie Streek 56 | Tristan Kans | Roxane Kroon | 7 feb 2025 17:06

Snackbar Verhage Dordrecht wint prijs voor beste frikandel van Nederland

Redactie Streek 56 | Jasmijn Thomassen | 5 feb 2025 17:14

Lees ook

Vernieuwde voedselbank opent de deuren: meer keuze en minder verspilling

De nieuwe locatie van de voedselbank in Dordrecht is dit weekend feestelijk geopend. Naast de verhui...

FC Dordrecht huurt Feyenoord-doelman voor de rest van het seizoen

De jonge Feyenoord-doelman Mannou Berger komt de rest van het seizoen op huurbasis naar FC Dordrecht...

Zelfkritische Slory op schot voor FC Dordrecht: 'Ik moet ook leren genieten'

Jaden Slory was zaterdag opnieuw belangrijk voor FC Dordrecht. De Feyenoord-huurling zorgde bij Helm...

COA neemt verantwoordelijkheid over van noodopvang De Reling

Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft sinds begin dit jaar de exploitatie van De Relin...

Werkzaamheden Westeind gestart: dijk krijgt nieuwe inrichting

Met de onthulling van een groot bord heeft wethouder Arno Janssen het startsein gegeven voor de werk...

PKC opnieuw Europees kampioen na winst op Belgische ploeg

PKC heeft voor de derde keer achter elkaar de Champions League gewonnen. In Lissabon versloegen de P...