gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie onderzoekt ongeregeldheden uitwedstrijd FC Dordrecht

De politie zoekt amateurbeelden van de ongeregeldheden rond de uitwedstrijd FC Den Bosch - FC Dordrecht. Die moeten helpen bij het onderzoek.

Sandra Hoek |  | Aangepast op
Bij de uitwedstrijd waren er voor, tijdens en na de wedstrijd veel problemen in en rond het stadion. Een confrontatie van de supporters van beide partijen kon met veel moeite voorkomen worden. De politie werd bedreigd en bekogeld met onder andere kliko’s en terrasstoelen. Bij de ongeregeldheden waren ook supporters uit Luik betrokken.

Tijdens de wedstrijd zelf werd er vuurwerk op het veld gegooid en fakkels zorgden voor veel rookontwikkeling. Een ballenjongen kreeg zwaar vuurwerk toegeworpen. De politie is vooral op zoek naar de persoon die dit vuurwerk gegooid heeft.

De politie is ervan overtuigd dat er mensen zijn die weten wie er verantwoordelijk is voor het geweld, ook al hadden veel supporters hun gezicht bedekt.

 

Als je meer weet kun je contact opnemen met de recherche in Den Bosch.

Vanwege de aanwezigheid van Luikse supporters wordt ook samengewerkt met de Belgische politie.

Lees ook

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

Winteropvang-Dordrecht-768x576

Dak- en thuislozen kunnen hier opnieuw terecht deze winter

Voor dak- en thuislozen uit onze streek komt opnieuw een tijdelijke regionale winteropvang in Gorinchem. Vanaf 1 december biedt Gebouw C, pal naast het Stadhuis, onderdak voor wie Dordrecht moeilijker bereikbaar is. De kosten worden betaald uit rijksmiddelen van maatschappelijke opvang, Dordrecht beheert deze regionale pot.

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

foto hack

Websites gemeenten, ziekenhuis en veiligheidsregio weer in de lucht

Verschillende websites van gemeenten en organisaties in onze streek zijn weer online bereikbaar na veiligheidsproblemen. Zo is de raadsinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht en Dordrecht weer online gezet. Uit voorzorg zijn die woensdagochtend uit de lucht gehaald, want er zouden ernstige kwetsbaarheden in de bouwstenen van sites zitten, die daardoor gevoelig zijn voor hacks. Maar er speelde meer.