Dordrecht, Netherlands

Politie ontvangt tips over motormuizen

De politie heeft tientallen tips gekregen over het filmpje waarop motorrijders te zien zijn die met zeer hoge snelheid van Breda naar Rotterdam rijden. Sommige tips zijn veelbelovend, zegt een woordvoerder tegen de NOS.
Marjolein Vos | 25 augustus 2020 13:32 | Aangepast op 25 augustus 2020 13:32
De video, die opgenomen werd met een bodycam van een van de motorrijders, verscheen afgelopen zondag online en ging meteen viraal. Te zien is hoe de waaghalzen met  meer dan 200 kilometer per uur over de A16 scheuren.


De politie riep automobilisten op dashcambeelden af te staan waarop de motorrijders tijdens hun roekeloze rit te zien zijn.  

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...