Dordrecht, Netherlands

Politie pakt voorraad erectiepillen af

Agenten hebben in de nacht van donderdag op vrijdag een bij de politie bekende auto gecontroleerd. Bij de controle werd een kleine handelsvoorraad erectiepillen van het merk Kamagra gevonden.
Leo Roubos | 30 maart 2018 16:28 | Aangepast op 30 maart 2018 16:28
Het schijnt bij wet verboden te zijn om deze pillen in voorraad te hebben. Daarom werd een 37-jarige Dordtenaar aangehouden wegens overtreding van de Geneesmiddelenwet.

Volgens de politie is Kamagra geen erkend geneesmiddel. De kwaliteit zou nooit zijn gegarandeerd en gebruik kan ernstige lichamelijke schade toebrengen.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Er is zaterdagavond een steekpartij geweest in een huis in Ridderkerk. Daarbij is een man gewond ger...

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...