Dordrecht, Netherlands

Politie plaatst camera tegen overlast Vissershoek

De politie heeft gisteren een mobiele camera geplaatst naast de Geert Grooteschool in Vissershoek. Daarmee hoopt de politie de verantwoordelijken op te sporen.
Leo Roubos | 30 november 2018 17:23 | Aangepast op 30 november 2018 17:23
De overlast in de buurt is niet van vandaag of gisteren en speelt al vrij lang. De laatste twee weken schijnt het weer erger te worden.

“Er is hier veel vandalisme en veel schade aan de schoolgebouwen, vuilcontainers die in brand worden gestoken, parkeerplaatsen die vol met zooi liggen,”vertelt directeur Richard Lentze van de Geert Grooteschool. “Daarnaast worden er ruiten ingegooid en lood van het dak gestolen. Vorige week werd er nog een zijdeur ontzet met een vuurwerkbom. In de afgelopen jaren hadden we jaarlijks 40.000 tot 50.000 euro schade per jaar aan onze gebouwen. Daarom hebben we ook onze eigen camera’s opgehangen.”

Sinds die camera’s er hangen is het rond de Geert Grooteschool wat rustiger geworden en lijkt het zich naar de nabije omgeving te verplaatsen, zoals het Koeienveld.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...