De politie heeft donderdag- op vrijdagnacht een man aangehouden die nog 120 dagen de gevangenis vast moet zitten. De man werd na een korte zoekactie opgepakt in het Wielwijkpark.
Na een zoekslag samen met collegas @Politie_Dordt een ontsnapte gesignaleerde aangehouden in het #Wielwijkpark in #Dordrecht. De 51-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats had een #gevangenisstraf van #120dagen openstaan. pic.twitter.com/LUctltMw2p— Drechtsteden-Buiten (@POL_DBU) 19 oktober 2018
Na een zoekslag samen met collegas @Politie_Dordt een ontsnapte gesignaleerde aangehouden in het #Wielwijkpark in #Dordrecht. De 51-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats had een #gevangenisstraf van #120dagen openstaan. pic.twitter.com/LUctltMw2p
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Corrado Francke | 7 augustus 2026 19:21
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 10 augustus 2026 17:00
Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.
Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.
Inwoners van onder meer Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam moeten deze donderdag en vrijdag hun kliko eerder aan de straat zetten dan gebruikelijk. Vanwege de hitte werkt de buitendienst met een tropenrooster en wordt afval eerder opgehaald.
Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."
Dordtse handhavers controleren deze dagen extra op het water. Dankzij hogere temperaturen is er op de Wantij in Dordrecht meer recreatievaart. Het gevolg: meer overlast. Een nadeel: ondanks extra controle mogen handhavers slechts beperkt beboeten op snelheidsovertredingen.
Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.