De politie heeft donderdag- op vrijdagnacht een man aangehouden die nog 120 dagen de gevangenis vast moet zitten. De man werd na een korte zoekactie opgepakt in het Wielwijkpark.
Na een zoekslag samen met collegas @Politie_Dordt een ontsnapte gesignaleerde aangehouden in het #Wielwijkpark in #Dordrecht. De 51-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats had een #gevangenisstraf van #120dagen openstaan. pic.twitter.com/LUctltMw2p— Drechtsteden-Buiten (@POL_DBU) 19 oktober 2018
Na een zoekslag samen met collegas @Politie_Dordt een ontsnapte gesignaleerde aangehouden in het #Wielwijkpark in #Dordrecht. De 51-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats had een #gevangenisstraf van #120dagen openstaan. pic.twitter.com/LUctltMw2p
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 23 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 24 juli 2026 10:59
Redactie Streekomroep | 24 juli 2026 15:00
Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.
‘Opvoeden doen we samen’, is het motto van Buurtgezinnen. Een gezin dat tijdelijk wat extra steun kan gebruiken, wordt geholpen door een steungezin uit de buurt. Het maatschappelijke initiatief bestaat al een tijdje in onder meer Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht. Maar sinds dit jaar worden ook in Ridderkerk meerdere gezinnen aan elkaar gekoppeld. “Het geeft mij rust en voldoening”, zegt ‘steunmoeder’ Ellen.
Gertjan van der Linden uit Dordrecht heeft nu ook een permanente schorsing aan zijn broek gekregen van de internationale rolstoelbasketbalfederatie (IWBF) wegens schending van de ethische code.
In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.
In Noordeloos barst deze vrijdagavond een jaarlijkse strijd los: het NK Kuiltje Knikkeren. Al decennialang een traditie in het dorp met heuze knikker-royalty. Elise (19) is dit jaar de knikkerkoningin. ''Dit vergeet ik nooit meer.''
Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.