De politie heeft donderdag- op vrijdagnacht een man aangehouden die nog 120 dagen de gevangenis vast moet zitten. De man werd na een korte zoekactie opgepakt in het Wielwijkpark.
Na een zoekslag samen met collegas @Politie_Dordt een ontsnapte gesignaleerde aangehouden in het #Wielwijkpark in #Dordrecht. De 51-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats had een #gevangenisstraf van #120dagen openstaan. pic.twitter.com/LUctltMw2p— Drechtsteden-Buiten (@POL_DBU) 19 oktober 2018
Na een zoekslag samen met collegas @Politie_Dordt een ontsnapte gesignaleerde aangehouden in het #Wielwijkpark in #Dordrecht. De 51-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats had een #gevangenisstraf van #120dagen openstaan. pic.twitter.com/LUctltMw2p
Redactie Streekomroep | 2 oktober 2026 12:00
Corrado Francke | 7 oktober 2026 14:45
Corrado Francke | 10 oktober 2026 10:15
Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”
Verschillende routeplanners zijn niet op de hoogte van de afsluiting van de Papendrechtseburg. Zowel bij Google Maps als Apple Kaarten worden fietsers en voetgangers die de Beneden Merwede over willen steken niet naar de gratis pontjes geleid. Soms kun je volgens de navigatie de rivier nog via de brug oversteken.
De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.
Wie kent de filmbeelden niet? Je rijdt met je auto een terrein op en kijkt vanuit je voertuig naar een film. Aan de Laan van Europa, vlakbij hotel Van der Valk in Dordrecht, verrijst in het weekend van 23 tot en met 25 oktober een drive-in bioscoop. Gedurende drie dagen worden daar elf films vertoond.
De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.
Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."