De politie heeft donderdag- op vrijdagnacht een man aangehouden die nog 120 dagen de gevangenis vast moet zitten. De man werd na een korte zoekactie opgepakt in het Wielwijkpark.
Na een zoekslag samen met collegas @Politie_Dordt een ontsnapte gesignaleerde aangehouden in het #Wielwijkpark in #Dordrecht. De 51-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats had een #gevangenisstraf van #120dagen openstaan. pic.twitter.com/LUctltMw2p— Drechtsteden-Buiten (@POL_DBU) 19 oktober 2018
Na een zoekslag samen met collegas @Politie_Dordt een ontsnapte gesignaleerde aangehouden in het #Wielwijkpark in #Dordrecht. De 51-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats had een #gevangenisstraf van #120dagen openstaan. pic.twitter.com/LUctltMw2p
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 12 juni 2026 21:33
Corrado Francke | 12 juni 2026 21:03
Corrado Francke | 12 juni 2026 07:00
Bleskensgraaf en Hoogblokland zijn gekozen als plekken voor nieuw te bouwen asielzoekerscentra. Op deze twee plekken in de gemeente Molenlanden zullen naar verwachting 125 en 150 vluchtelingen worden opgevangen. Met deze keuze valt Nieuw-Lekkerland af als locatie.
De gemeenteraad van Hardinxveld-Giessendam heeft een motie om een jeugdlintje in te stellen, unaniem aangenomen. Het lintje is bedoeld voor kinderen en jongeren in de gemeente die zich op een bijzondere manier inzetten voor de samenleving en zou in november 2027 voor het eerst uitgereikt moeten worden.
In de Zwijndrechtse locatie van het Albert Schweitzer Ziekenhuis is zondag op maandag nacht brand uitgebroken. De brand ontstond rond 03.30 uur door elektrische apparaten in het ziekenhuis. Meerdere poliklinieken op de locatie zijn vandaag gesloten.
In de schaduw van een boom genieten van prachtige klanken of onder een parasol je verwonderen over lokaal cabarettalent. Gluren bij de Buren biedt komende zondag ruim 60 verschillende acts om gratis van de genieten. Deze vierde editie voert je langs tientallen optredens door heel Dordrecht, van binnenstad tot buitenwijk.
Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.
Niet schrikken als je later vandaag niet alleen het luchtalarm hoort, maar ook je telefoon opeens hard geluid gaat maken: deze maandag om 12.00 uur wordt een NL-alert testbericht uitgestuurd. Dat gaat gepaard met een doordringend alarmgeluid.