Dordrecht, Netherlands

Politie treft twee bussen vol gestolen diesel aan

De politie trof twee bestelbusjes vol jerrycans met gestolen diesel aan in Dordrecht.
Marie Frenay | 20 oktober 2022 09:22 | Aangepast op 20 oktober 2022 09:22
Een oplettende omstander zag dat twee personen druk bezig waren op een bouwterrein. Het tijdstip van de werkzaamheden viel de omstander op. De persoon besloot gelijk contact op te nemen met de politie.

Eenmaal bij het bouwterrein trof de politie twee bestelbussen vol jerrycans met gestolen diesel aan. De diesel is vermoedelijk afkomstig uit bouwmachines op het terrein.

Het gebied is doorzocht door de politie, maar de daders zijn niet aangetroffen. De recherche gaat daarom verder met de zaak.

Lees meer over:

112-nieuws|

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Lees ook

Brandweer uitgerukt voor keukenbrand

Hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt voor een incident in een woning aan de Brooshooftstraat in ...

Nur is alles kwijt na verwoestende brand: 'Ik woonde er net, alles was nieuw'

Buurtbewoners van de woning die afgelopen nacht volledig verwoest werd na de brand en explosie in Pa...

Woning verwoest na brand en explosie: drie woningen onbewoonbaar

Aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht is een woning afgelopen nacht volledig verwoest na een br...

Hitte zorgt voor branden: brandweer twee keer in actie

Onder tropische omstandigheden heeft de brandweer van Ridderkerk dinsdag tweemaal moeten uitrukken v...

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Het lichaam van de vermiste jongeman is gevonden in de Beneden Merwede bij Hardinxveld-Giessendam. V...

Vierde autobrand binnen twee weken in Alblasserdam

In Alblasserdam is voor de vierde keer in twee weken tijd een auto uitgebrand. In de nacht van maand...