Dordrecht, Netherlands

Politie voorkomt diefstal en pakt inbreker

De politie heeft woensdagnacht twee mensen op heterdaad betrapt. Een 15-jarige jongen is opgepakt toen hij een auto wilde stelen. Later werd een 31-jarige man aangehouden voor inbraak.
Robert van Loon | 10 augustus 2018 10:36 | Aangepast op 10 augustus 2018 10:36
De politie kreeg rond kwart voor drie een melding dat er werd geprobeerd een auto te stelen aan het Boterdiep. Van de twee personen kon er een worden gepakt, het gaat om een 15-jarige Dordtenaar.


Later kwam de melding dat in een winkel op de Brouwersdijk werd ingebroken. Doordat de melder een goede beschrijving gaf van de inbreker kon de politie een man van 31 aanhouden, hij had de buit van de inbraak nog bij zich.

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...