Dordrecht, Netherlands

Politie waarschuwt hondenbezitters

Onbekenden zouden in Dordrecht honden ronselen voor gevechten. Meerdere eigenaren zouden zijn benaderd door onbekend en met vragen over hun hond. Zo meldt de politie op Facebook.
Robert van Loon | 19 mei 2017 17:03 | Aangepast op 19 mei 2017 17:03
De politie denkt dat de vragenstellers ronselaars zijn die honden zoeken voor een hondengevecht. De ronselaars zoeken honden die gebruikt kunnen worden als trainingsdoel voor vechthonden.

De politie roept eigenaren op 112 te bellen als ze worden aangesproken en een signalement en eventueel kenteken door te geven.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...