Dordrecht, Netherlands

Politie waarschuwt hondenbezitters

Onbekenden zouden in Dordrecht honden ronselen voor gevechten. Meerdere eigenaren zouden zijn benaderd door onbekend en met vragen over hun hond. Zo meldt de politie op Facebook.
Robert van Loon | 19 mei 2017 17:03 | Aangepast op 19 mei 2017 17:03
De politie denkt dat de vragenstellers ronselaars zijn die honden zoeken voor een hondengevecht. De ronselaars zoeken honden die gebruikt kunnen worden als trainingsdoel voor vechthonden.

De politie roept eigenaren op 112 te bellen als ze worden aangesproken en een signalement en eventueel kenteken door te geven.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

'Snoep prinses' Aimee (19) begint eigen winkel in Sliedrecht

Welk kind droomt er nou niet van: je eigen snoepwinkel hebben!? Aimee Jonker uit Sliedrecht heeft he...

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...